Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a babám,2 napja...

2 hónapos a babám,2 napja állandóan sír! A védőnő azt mondja, hogy hagyjam sírni. Ezt kb 10 percig bírom is, de utána muszáj felvennem. Valami tanácsra lenne szükségem, hogy hogyan tudnám megoldani a helyzetet, mert így semmit sem tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mitől sír? fáj a hasa, v vmi más? a védőnő is érdekes. hagyd sírni. szerinte ezzel meg van oldva? ááá inkább nem mondok semmit.
2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A védono konnyen beszel, nem o hallgatja a szivszorito sirast. Probalj meg rajonni, mi a gond, mert nem azert sir, hogy teged idegesitsen! Hangolodj ra! A hasa valoszinuleg egyebkent. Vagy nem eleg a tej.
2010. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy könnyű helyzetben, vajon miért sírhat? Az én fiam is elég sírós, mai napig (6hós) Én igyekszek különbséget tenni a sírások között, melyik a hiszti és melyik a komoly, nem egyszerű, marha szar, hogy őszinte legyek, de mindig arra gondoltam,h nem szeretnék egy manipuláló szörnyecskét nevelni. Nekem ez adott/ad erőt, attól még nem leszel rossz anya, mert hagyod sírni, minden nap egy picit tovább, és minden nappal könnyebb lesz. Kitartás!:)
2010. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idős volt amikor hasfájós lett! :( Sajna napogik csak sírt! Én mindig felvettem, mert ha hiszti lenne akkor amint felveszed megnyugodna! Húzogatja a lábát, illetve vigasztalhatatlanul sír, nálunk ez a hasfájóság jele! Bár azt mondták, hogy estére szokott előjönni, nálunk sokszor már reggel ez van! Mint ma is... Kitartást, tudom, hogy szörnyű!!! Bár ha esetleg a hasa fáj, akkor ne nagyon hagyd sírni, mivel akkor még több levegőt nyel, amitől még jobban fog fájni neki a pocakja!

Egyébként általában ennyi idősen erősödik a tejed és lehet, hogy ez okozza nála a hasfájást!

2010. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni kb hogyan sír? "Mondogat" közben valamit?
2010. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hasa nem fáj, legalábbis semmi jelét nem adja, nem éhes a súlya szerint 80 g-ot kellene egyszerre ennie (de ez kevés neki 120-at eszik)! 70 %-ban abbahagyja, ha sétálok vele a lakásban ( de ezt meg nem bírom egész nap)
2010. jan. 28. 14:13
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit. Elkezdi halkan, majd mind, akit ölnek!!!!
2010. jan. 28. 14:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Próbálj rájönni az okára. Az ilyen picikék még nem sírnak ok nélkül. Lehet, hogy anyahiánya van, de az is egy ok! Mindenesetre légy biztos benne, hogy tényleg nem fáj semmije! Nyűgösködésre nekünk a babahinta segített.
2010. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az én babám ma csinálja ezt,egyszerűen semmi nem jó neki.hagytam én is sírni kicsit,de majd a szívem szakadt meg.most cicizett és elaludt.remélem alszik egy pár órát,mert ma még semmit nem aludt.
2010. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos hasfájós vagy valami könnyű lefolyású vírus, amit észre sem kell vennetek. Mi vettünk neki hintát, az volt az egyedüli. Semmelweisnek neveztük el - ez mentette meg az életem akkoriban. Azért ne hagyd nagyon sírni, nagyon rosszat tesz neki.
2010. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!