Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hozzátáplál 4.5 hónapos...

Aki hozzátáplál 4.5 hónapos babának milyen gyümölcsöt ad?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
alma, körte, banán, tök ezek mind mehetnek.
2010. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hányszor adsz egy nap gyümölcsöt ?
2010. jan. 28. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a tízórai előtt adok gyümit, almát keverve mindig mással (barack, körte, szilva, banán, stb), aztán várok kb 10 percet és jöhet a szopi.
2010. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az van a kiskönyvebn hogy banán csak 1 éves kor után adjunk. Én is csodálkoztam nagyon, aztán megkérdeztem a védőnőt, és ő azt mondta hogy ha nem is kell kivárni az 1 évet, de azért fél év előtt ne adjak.
2010. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok véletlenül elküldtem

szóval én adtam almát meg amíg volt fagyasztott őszibarack addig azt, utána kecskeméti üvegest

meg meggyet is az elsők között lehet adni

2010. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia érdekes ez a banán kérdés,szerintem adhatsz én most vettem kecskeméti bébidesszertet banán- vilmoskörte (4 hóstól)

szerintem is mehet

2010. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én naponta egyszer adok gyümölcsöt, illetve néha délután a tejpéphez is keverek kicsit, de az enyém nagyon sokat bír enni, és úgy veszem észre hogy önmagában a gyümölcstől már nem is lakik jól
2010. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

A Müllerben lehet kapni Bebivita gyümölcsdesszertet, amit 4 hós kortól lehet adni. Én abból vettem már alma-körtét, alma-banánt, alma-őszibarack-sárgabarackot, ezeket mind nagyon szereti. Aztán adtam már neki almát pici naranccsal, hogy ne fogja meg a kakit. Üvegesből kecskemétis őszibarackot, szilvát (ettől frankón teleküldte a pelust), és alma-sütőtököt. Imádja!

Banyuci

2010. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4,5 hónaposan kezdtük. Kb 1-1,5 hétig napi 1x csak banánt, almát, barackot, később szilvát 3-6 kanállal. Aztán egyre többet adtam neki és bő egy hónap alatt kiváltozzunk egy étkezést. Most készülünk a másodikat is kiváltani. 6 hónapos múlt.

2010. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyik válaszhoz fűzném:

4,5 hónapos a gyerkőc, de nekünk a doki javasolta, hogy egy hét almázás után egy nagyon érett pici banánt (amit én már nem ennék meg, annyira érett) keverjek az almához.

2010. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!