Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek cumisüvegből eszik a...

Akinek cumisüvegből eszik a pár hetes babája, mikor váltott át 1-es etetőcumiról 2-re?

Figyelt kérdés
1 hónaposan írja, hogy át lehet váltani, de az szerintem még korai... A fiam most 7 hetes, úgy gondolom talán megpróbálom, mert sokszor elfárad és pihennie kell, miközben eszik!
2014. nov. 16. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós a fiam, de mi még mindig nem váltottunk, mert amikor kipróbáltuk a 2-t, abból úgy ömlött,hogy alig bírta nyelni és közben rengeteg levegőt nyelt és sokat visszabukott. Az egyessel meg még mindig semmi baja. Avent üveg és cumi, meg gondolom ez baba és tápfüggő is.
2014. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mi is 1-es tommee tippee-ről váltanánk 2-es aventre! Mondjuk az 1-es avent sokkal lassabb folyású, mint az 1-es tippee!
2014. nov. 16. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, talán 6-7 hetes lehetett a lányom. Folyton bealudt evés közben, kb. 1 óra volt, mire megette az adagját, akkor váltottam a 2es fejre.
2014. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónaposan váltottunk amikor tápszert is mert a 2es már nem jött át rajta.Hamarabb nem váltanék így jobban erősödik az ínye is és beszédfejlődésre is kihat
2014. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!