Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elmulhat atmosas...

Szerintetek elmulhat atmosas nelkul?

Figyelt kérdés

Kislanyom 2 honapos es a bal szemenel konnycsatorna elzarodasa van! Lehet osszefugges az orraval? A bal oldali orrlyuka mindig tiszta, a jobbat pedig mindig porszivozni kell!

Lehetseges,hogy a bal orrlyuka azert tiszta,mert a bal szem konnycsatornaja nem atjarhato? Doki szerint sokat kell masszirozni a szeme sarkatol az orra iranyaba,hogy taguljon a konnycsatorna es valami Nettacin cseppet kaptunk! Remelem helyre jon ,nem kellesz atmosnasra menni. Mar 2 hete voltunk a doktornal,meg van 2 hetunk a kontrollig,de en ugy latom,hogy sokat javult a szeme,mar nem konnyezik,kicsit meg belul konnyes,de mar nem annyira es nem valadekozik. On szerint ha a bal orrlyuka is kezd bedugulni,azt jelenti,hogy kezd atjarhato lenni a konnycsatorna?


2014. nov. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Masszírozd kitartóan, aztán majd kiderül, kell-e további beavatkozás.

A lányomnak is volt ilyen probléma, neki végül nem volt szükség dokira, hátha nektek is rendbe jön magától.

2014. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Kisfiamnak kb. 5 hónapos korában múlt el a váladékozás, addig kapott vagy 4 fél szemcseppet. A doktornő nem is javasolta az átmosást. Szerintem simán elmúlhat neki, nálunk is egy olyan szemcsepptől javult meg végül, amit már azelőtt is kapott egyszer, csak váltogatni kell őket, nem lehet egymás után ugyanazt adni.
2014. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem,hogy elmulik,masszirozom neki,ahogy csak tudom,mert nem igazan engedi.Remelem a szemcsepp is segit!
2014. nov. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!