Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eddig szoptattam de most...

Ha eddig szoptattam de most mar hat honapos lesz es lassan szeretnek adni nek tejpepeket hogy csinaljam? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Nem tudok kifejni annyi anyatejet hogy ossze tudjam keverni,akkor mit csinaljak?Van olyan tejpep amit vizzel kell keverni?Tapszert nem adtam neki eddig.
2010. jan. 28. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom minden tejpépet vízzel kell keverni...
2010. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] irja hogy anyatejjel vagy tapszerrel kell kesziteni,ez a gondom
2010. jan. 28. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

előző

2010. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen tényleg írják,én nem hallottam még erről... :)De csak a gabona pépnél.Éppen van is itthon Milupa Jó éjszakát tejpép,azon csak az van hogy vízzel... Meg van még egy Nestlé rízspép,az is megnéztem,azt is szintén vízzel kell
2010. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sima (nem tejmentes) tejpépek tápszer alapúak.
2010. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia


nekem holnap lesz 6 hónapos a kislányom,de mikor én megkérdeztem a dokinénit,hogy esetleg éjjelre adhatok-e a babámnak tejpépet,mert nagyon sokszor kel fel enni,akkor ő nagyon nem ajánlotta...

azt mondta,hogy amíg bírom az éjjeli keléseket,inkább ne adjunk a babánknak ilyen dolgokat valamilyen hozzátevője miatt...


bocs az off-ért!

2010. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoloma glutent mondta de nem mindegyikben van
2010. jan. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!