Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki alkalmazta az "Aludj...

Valaki alkalmazta az "Aludj jól gyermekem" módszert 16 hónapos vagy akörüli babájánál? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Lányom aki eddig teljesen jól aludt, egy 4 napos utazás során teljesen elszokott ettől. És most ott tartunk ha már tenném be a kiságyban ordít és csimpazkodik. Ez neki és nekem sem jó. Fél óra-óra múlva újra ébred, mivel nem az ölemben van... Fárasztó. Ezt a módszert alkalmaztam már, de akkor fiatalabb volt, és pár nap után egyedül elaludt. Nem tudom hogy ilyen idős korban is lehet e alkalmazni és milyen eredménnyel.

2014. nov. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én olvastam a könyvet, és a fiamnál is, meg a lányomnál is alkalmaztam. De olvasd át újra, mert a nagobbakra már más módszert kell alkalmazni, mint a babákra. Ha már korábban elaludt egyedül a kiságyban, úgy kell, h nem veszed ki, hanem annyiszor fekteted vissza, ahányszor feláll. De csak miután már teljesen felert függőlegesbe. Persze nem szabad magára hagyni, és közben nyugtatni kell, h cssssst, csssssst. Az én lányom anno 43x állt fel... :) De másnap estétől már nem volt gond.
2014. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en 14 his lanyomnal probaltam, mikor mar ejszaka 2 orankent ebredt...nem olyan szigoruan, mint a konyvben , a siras minden ejjel kevesebb lett es eljutottunk oda, h kb 4-5. napra mar reggel 5 ig kihuzta... csak kesobb sok betegseg jott, persze tobb ejjeli felkeles megint es ujra kezdett keresni...most 2 eves, ha megebred, elmagyarazom neki, hogy nincs tejke, es elfordul es alszik....talan megerett ra?:-)
2014. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a TE lányod mennyi idős volt mikor ezt a módszert alkalmaztad? Régen nem volt ennyire vészes a sírás mikor jövök ki. Most nagyon ordít. De muszáj vhogy megoldani, mert én sem bírom és ő se aludja ki magát rendesen.
2014. nov. 18. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb annyi volt, mint tied. Beszélni még nem tudott, 1 éves elmúlt már, de még nem költöztünk el. Szóval kb 16 hós volt ő is.
2014. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!