Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elég neki ennyi...

Szerintetek elég neki ennyi ennivaló egy napra?

Figyelt kérdés
11 hós a kisfiam nagyon válogatós lett pár hete. Két hete így eszik. Reggel 150 ml tápszer nyolckor utána kínálom kiflivel de mostanában egy falatot se eszik belőle. Ebéd következik kicsi leves és 150g második főzi. Uzsi vagy egy gyümölcs pl egy banán vagy egy 120ml natúr joghurt gyümölccsel. Vacsi megint tápi 210 ml. Kevés?
2012. ápr. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés.Az én lányom 2 éves de sose evett ennyit még most is alig eszik egy nap.
2012. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én fiamhoz kevés :)


de minden gyerek más, ha neki ennyi elég... :)


próbáld meg, hogy reggelire nem kínálod, viszont 10kor adsz neki 1-1,5 deci gyümilevet (fele víz), ebédre nem adsz levest mert az is telíti, csak főzi huival, majd kis deszit kaphat, pl. kölesgolyó vagy abonet.

uzsira gyümi helyett inkább laktatót adj, mondjuk tejpépet, tejberizst, tejbegrízt, szenvicset. csak mert ne vacsizik :)


de mondom, ha neki így jó... :)

2012. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy értettem, a tápi után nem kínálod rendes reggelivel ;)
2012. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar mert egy hónapja kétszer ennyit evett. Most mindent ellök, de például túró rudi túrója bármikor jöhet de nem szeretném ha azzal lakna jól és hogy túl sűrűn kapja.
2012. ápr. 5. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A túró ruditól nem lesz baja! Amúgy nem eszik keveset, lányom még ennyit sem eszik! Lehet jön a foga, és attól csappant meg az étvágya, nem?
2012. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!