Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit csináljak? Mit...

Ilyenkor mit csináljak? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lányom 11hónapos múlt. Eddig 2x1,5órát aludt,most azonban elkezdte azt hogy max 3/4órát alszik délelőtt és felkel,nem is tudom visszaaltatni.Délután ugyanez a helyzet. Megpróbáltam hátha napi egy alvás elég lenne,de akkor is felkel fél-3/4óra múlva,így egész nap nyügös,hisztis.
2010. jan. 29. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én Kislányom is ilyen volt ennyi időskorában,

de szerencsére elhagyta... :)

Türelem!

2010. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a foga ébresztgeti? Fiam fogzáskor alszik nappal nyugtalanul és kevesebbet. Ami mostanában szinte állandó.
2010. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam is ezt csinálta pár napig (1 éves) de szerintem csak a front zavarta meg vagy nem volt eléggé lefáradva.De szerencsére helyre ált minden,Ő általában 11-12 körül alszik 1 órát,délután 4 körül pedig 1,5-2 órát
2010. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap és ma is ugyanaz volt a helyzet mint amit leírtam. Valami biztos "bántja" mert nagyon nyügös,sírós szinte egész nap. Szerintem az egyik foga lesz, úgy nézem hogy a szemfog. Mára be is lázasodott, de így sem alszik többet,csak az ölemben ücsörög szomorúan édesem. :o(
2010. jan. 30. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!