Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát Wellnes szálllodát...

Bababarát Wellnes szálllodát keresek 16 hónapos babával mennénk, az ország délnyugati részén? Ti hol voltatok, és milyen volt?

Figyelt kérdés
Hogy van az ilyen helyen a tápszer melegitése,tudnak mikrot adni a szobánkba vagy hogyan lehet megoldnai és a babakaját?ti egyszobában voltatok ababával vagy ugy hogy egy lakosztályban ahol van külön háloszoba és a baba az egyik ti meg a másik szobában voltatok?mert ugye ithon külön szobában alszik és ezt megszoktuk ,nem is tudnánk jol pihenni egy szobában!
2010. jan. 29. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi ezt néztük ki:


www.kolping.hotel.hu


Na ez a hotel tényleg bababarát, mindent adnak, cumisüvegmelegítőt, kiságyat, bilit, babakocsit, mindent. A szobák általában kétágyasak, de ha bőven szántok rá pénzt, akkor vannak kétszobás "családi szobák" is. Vagy van most olyan tavaszi akció, hogy ha nagyszülőkkel mentek, akkor egy gyerek esetén az egyik nagyszülőnek fele annyiba kerül, ebben az esetben két egybenyitható szobában lesztek. Van bölcsi, ovi, játszóház, játszótér, gyerekmedence, élménymedence, különböző babás programok. Félpanziós ellátás van az árban, vacsorakor a gyerekeknek külön főznek + Nestlés babakaja (üveges). Olvasd el az oldalukat én csak kapkodtam a fejem.

Egy bibi van, piszok drága, hármunknak egy éjszaka 32.000 Ft áprilisig, utána már drágább. Ugyanis 3 éves korig 2000 Ft/gyerek/éj. De tényleg nagyon jónak tűnik...

2010. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jol hangzik de az ára?!Köszi!
2010. jan. 29. 08:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek a "bababarát" helylek nagyon drágák, oylan helyre kell menji, ahol van apartam és lehet kaját kérni. Apartamnban ált van konyha.

Mi szilveszeterkor sima panzióban voltunk, ott is voltak apartmanos szobák.

Az alvás nálunk nem ennyire szigorú, ah elmegyünk valahova, alszik, ált. egy szobában alszunk.

2010. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is mennénk már, de sajna még kicsi hozzá. (6 hós lesz) Viszont van egy kuponom a 2. éjszakára 50%, Bükfürdőre a Danubius szállodába 4 csillagos. Nagyon szép, nézd meg neten. 100%-osan bababarát. Bükkfürdőn még nagyon sok hely van, ami bababarát, pl. 5 csillagos Radisson Sas vagy sokkal olcsóbb apartmanok, hotelek. Ha érdekel a kupon, írj, szívesen odaadom.
2010. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző

Ja mi ö9sszel 12 ezer forintáert voltunk 4-en Szilvásváradon vendégházban, kajával, 32000 ezer iszonyat dráaga.

2010. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

6 hónaposan miért kicsi?

Mi 8 hetesen voltunk hosszú hétvégén, 5 hónaposan meg 2 hétig Görögországban.

Aztán 9, 7,5, 10 hónaposan is mentünk vele külföldre, belföldre egyaránt.

Illetve 2 gyerekkel szoktunk menni, a nagy már iskolás.

semmivel sem nehezebb, másabb, mint gyerk nélkül, inkább sokkal szórakoztatóbb.

Fiammal 6 hónaposan az Alpokban túráztunk, kirándultunk.

2010. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Kolping Hotel szuper jó! Nem olcsó, mi 2 hete voltunk, 63000Ft volt 2 éjszaka félpanzióval, 2 felnőttnek és egy 14 hónapos babának. Nagyon nagyon jóó! Lehet, hogy kicsit húzós az ára de hidd el megéri mert felejthetetlen élmények várnak.
2010. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem megyünk a 6 hóssal, mert nem neki való ilyen taknyos időben idegen emberek közt lenni. Vízbe nem vinném, szauna, gőzkabin sem neki való, szóval nekem sem lenne kikapcsolódás. Elég most a sok rokon, akiket látogatunk, ott sem sokáig bírja. Na de majd tavasszal és nyáron.:))) Minden gyerek más, butaság hasonlítgatni a gyerekeket, te meg én sem vagyunk egyformák, szerintem a helyek is mások, ahova járunk.:)
2010. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínű mások vagyunk és ahyelyek si mások.

Valószínű ebből kifolyólag már több helyen is jártam/jártunk.

Azért mert gyrekem van, nem azt jelenti, hogy több évig otthon ülök/ülünk

2010. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos még nincs a babám, nem évek óta vagyok itthon vele, és mint írtam, járunk sok felé (nyaralóba, rokonokhoz), tehát ez a 6 hó sem itthon ülve telt, telik, de mivel első baba, annyira még nem vagyok leamortizálódva, kiégve, hogy ne örüljek annak, hogy itthon lehetek vele. Lehet ha nekem is több gyerekem lenne, úgy érezném, mint te, de nem valószínű, mert mások vagyunk.:) Az, hogy több helyen jártál úgy gondolod, hát...erre mit is írjak?:) Nem ismerlek, te sem ismersz, hogyan írhatsz ilyet?:) Mi külföldön éltünk sokáig, és sokfelé vittek szülők is, a férjemmel is sok helyen jártunk munkából kifolyólag, és imádunk utazni, de ha az életkort nézem, akkor biztosan neked van fórod. Igazad lehet.:)
2010. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!