Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen karikás hordozókendőt...

Milyen karikás hordozókendőt vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen márkát? Fontos, hogy milyen hosszú? A babám majdnem 5 hónapos és 8kg. Télen hogy tudom, így hordozni? Kabátra kötöm kívülre? Most emiatt nem igazán akarok hordozós kabátot venni...Mindenképpen ilyen hordozót szeretnék, már eldöntöttem, mert ez az elől, csípőn hordozás szimpatikus, a terpesz miatt is, imád nézelődni és nem hosszú távra kell(majd váltogatom a vállam). Elsőre túl sokat nem akarok beleölni, mert nem biztos, hogy szeretni fogja. Köszönöm!

#hordozókendő #karikás hordozókendő
2014. nov. 19. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
irtam a masik kerdesedhez :)
2014. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem keress egy olyan helyet, ahol több félét árulnak és próbáld ki őket. Én spec nagyon szeretem a liliputi termékeit, de nekem nem jöbb be a karikásuk, a JPMB viszont igen.
2014. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probald fel okat ha bpi vagy hordozohaz.hu..sztem.
2014. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!