Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha a 4 hónapos...

Normális ha a 4 hónapos babámnál havonta 1X beriaszt a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
És úgy havonta 3-4x csak csippant egyet.Vigyem orvoshoz, vagy ez még "normáls"?Mit csináljak?Kezdek nagyon izgulni...
2008. aug. 15. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak nem jól van felrakva a készülék?

Ha nem történt edig semmi amit jeleznie kéne, akkor minek jelezne?

Azért jobb ha ezt orvostól kérdezed meg, hogy van-e légzéskimaradás..és hajól értelmezem és jól jelez a figyelő , akkor újraindul a légzés .

2008. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak 1hós a babám,de nekünk is beriaszt párszor..mondjuk olyan mélyen alszik is,hogy néha úgy kell felrázni..nekem azt mondták ,hogy még nincs kifejlődve rendesen neki a légzési reflex és elfelejt levegőt venni...nálunk felnőtteknél ez már ki van és mikor rugunk egyet álmunkban nekünk is ez van,hogy elfelejtünk levegőt venni,csak figyelmeztet a szervezetünk,hogy vegyünk levegőt..úhogy sztem ez normális de ha téged megnyugtat kérdezz meg egy szakembert ,elvégre én nem vagyok az..de gondolj bele ez a nagy meleg is okozhatja.Minden esetre kérdezd meg a gyerekorvost.
2008. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 4 hónapos, és amikor mélyebben alszik, mert nagyon kimerült alvás előtt, akkor már riasztott nekem is, de eddig hála az égnek semmi komoly nem történt és nem is fog. Ha nagyon aggódsz, inkább vidd be a babád a Heim Pálba egy SID-es vizsgálatra. én ezt tenném a te helyedben, de szerintem nincs okod aggodalomra. :)
2008. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!