Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának tricikli vagy...

1 éves babának tricikli vagy bébitaxi lenne jobb?

Figyelt kérdés
Tudnátok linket is mutatni. Ebben a rengetegben nem tudom melyik lenne jobb. Ti vagytok akiket meg tudok kérdezni nincs segítségem. Előre is köszönöm a tanácsokat!
2010. jan. 29. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez nagyon bejött, de a triciklihez még kicsi:

[link]

2010. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ez felhajtható ülőkés oldalt formabedobóval, ami zenél, ha bedobja a formát. A kormánynál gombokat megnyomva zenél, és a propeller a zenére világít 5 led lámpával. Hátul a kistámla járássegítős. A propeller veszélytelen. :)
2010. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi a triciklihez,mert van oldalvédelmes is,be lehet kötni és tolni lehet amíg kicsi,ha nagyobb már tekerhet is!

Mi a Brendonból vettük,nem volt olcsó,bizti megkaptuk volna olcsóbban is,de ki van használva(pont most nem ebben a hóban) de kisfiam imádja,neki 8 hósan vettük!

2010. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Beltérre jó a bébitaxi, de szerintem a triciklit jobban ki lehet használni és már csak 1 hónap a hideg idő! :)

A triciklit tudod te is tolni és később a baba is hajtani.

Praktikusabb is, főleg ha már 1 éves a kis manód.. én ezt néztem ki magunknak (Gyerek tricikli Smart Baby 3in1):


[link]


Itt lehet válogatni van drágább és olcsóbb.

A babataxit csak akkor venném, ha kizárólag lakásban használná a baba.

2010. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocs ismét én vagyok, ez a márka nagyon jó.

Gyerekboltokban lehet kapni, de én most egyet a vateráról bemásolok:

[link]

Ebből nektek a legkisebb kéne a 2-es.

No persze, csak ha már rendesen jár, ha nem akkor inkább a micimackós. :)

2010. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van tricikli. Már 3 éves, de sose szerette, ha gondolod eladom neked. :)
2010. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanaz van, mint amit az első belinkelt.

Csak én Vaterán vettem fél áron.

A babám imádja, pedig még csak 10 hónapos volt, mikor kapta!


Két hónapja gyűri (most is azzal játszik éppen), a formabedobó részt is imádja, járássegítőként is használja, és ha felületem rá, kapaszkodik, én meg tolom.


Jó kis játék, én csak ajánlani tudom!

2010. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Baby smart 3in 1 ben van.Karácsonyra kapta a most 16 hónapos lányom.De emellett van bébitaxija is, lábbal hajtható kismotor is mindegyiket imádja, bár a triciklit még nem használtuk de tuti befutó lesz már tavasszal:D
2010. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindenképp bébitaxi párti vagyok. Épp ma próbálta ki először a 11 hósom kültéren a taxiját és sikongatva döngetett vele a flaszteron fél órán át :-DDDDDDDDDDD


Triciklit én azért nem veszek, hogy én tologassam a rúdjánál fogja. Tekerjen szépen, hadd fáradjon, hadd mozogjon :-)))

2010. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk karácsonyra kapott bébitaxit (nekünk is hasonló micimackós van), de most lesz egy hónap múlva az első szülinapja, akkor viszont veszünk neki egy triciklit. Olyat amihez van ilyen karfa szerűség, hogy ne másszon el, és van lábtartója is. De később ezek eltávolíthatók és tricikliként lehet használni.

Valami egyszerűbbet szeretnék, nem ezeket a túl csicsásakat.

2010. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!