Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adnátok ajándékba az...

Mit adnátok ajándékba az orvosnak egy komoly műtét után, ha nem tudtok pénzt adni, mikor szokás odaadni? A tejet meg lehet szaporítani, ha már elapadóban van?

Figyelt kérdés
6 hónapos babómat műtik, és szeretném,ha lenne még tejem,hogy megnyugtassam. De már csak este és reggel szoptattam, mert kevés van.
2010. jan. 29. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj meg mellszívózni, hátha sikerrel jársz, és tejszaporító teát, alkoholmentes sört is ihatsz. Az orvosnak adhatsz például saját készítésű finom pálinkát, bort ( ha készítetek persze ), vagy saját készítésű dekorációs elemet ( csipke, faragott tárgy, ) ha úgy érzed, hogy igazán ízléses és a doki is jó fej és értékeli.
2010. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Szia!Én ajándékcsomagot csinálnék,/kávé,édesség,pia/esetleg a babáról is rakhatnál bele képet.

Teákat nem próbáltál a tejre /laktoherb/?Vagy van homeopátiás bogyó is,de azokat nem ismerem.

Mi a baj a babádnak?

2010. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Én enm adnék semmit!

Emberek! Fizetést kap érte!Nem is keveset! Nem jószívűségből csinálja!

Épp ezzel rontottuk el az orvosainkat!A gyógyításra tették fel az életüket, ezért aztán ez a kötelességük!

2010. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
második vagyok,nem gondolod,hogy lehet azért akar adni,mert rendes a doki,nem azért mert elvárja?Valamit én is adnék annak,aki a gyerekemet műti!
2010. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Lányok, nehogy már ebből is vitafórum legyen, inkább segítsünk az anyukának, én nagyon átérzem a helyzetét.
2010. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan orvos, aki nem szorul a pénzre, de rajtunk nagyot segít,és mi szeretnénk valahogy megköszönni.Valami olyat szeretnék adni,aminek örülne....
2010. jan. 29. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg abszolút nincsenek az orvosok úgy megfizetve,ahogy meg kellene őket!Ettől függetlenül,ezt nem nekünk kell kompenzálni.Tehát ha csinálsz egy kis csomagot,ahogy előttem írták,az is bőven elég.
2010. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésnél maradjunk! Kézimunkázni tudsz? Kis keresztszemes kép, bekeretezve, vagy előfestett kicsi goblein kanava! Persze csak akkor, ha nő a doki! Ha férfi, akkor ital, pl.

Tejre: nekem sokat segítettek a 100%-os gyümölcslevek és a sok pihenés. Persze minél többször tedd mellre a kicsit és másnapra megint "bedurran" a melled! Sok sikert!

2010. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy jó fajta vörösbornak szerintem mindenki örül. Nem túl drága dolog, kb 3000-ért már nagyon jó, minőégit kapni. Ha nem iszik, akkor is el tudja használni, valami jó kis pörkölthöz. Ha nem értesz a borokhoz, akkor előtte érdemes tájékozódni és nem a csomagolás szépségére hagyatkozni.
2010. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk a kisfiunkat 2 hónapos korában katéterezték a B.pesten való tartózkodás minden pénzünket elvitte, így én könyvet adtam és apróságokat. Mostanában 6 héten keresztül jött a gyerekorvos hetente kétszer injekciózni a babát, pénzt nem is fogadott el, karácsony volt sütöttem sütit /annak nagyon örült/ ill. kapott még bort szép gyertyát és édességeket, de ezt sem várta el, de nekem jól esett. Bár én is azt mondom, hogy nem kell nekik adni, de amikor az ember gyerekéről van szó szerintem még az utolsó bugyit is leveszi magáról!

2010. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!