Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamat bármikor kihozhato...

A kisfiamat bármikor kihozhatom a bölcsiből?

Figyelt kérdés

Mondta a hölgy, hogy délután 3 kor van az uzsonna az jár neki, és akkor jöjjek érte kb fél 4 ig kell oda érni.

Annyira nem szimptizál velem a hölgy, látom rajta hogy egy kanál vízben meg tudna fojtani engem. Amikor meg mondjuk kollégája előtt beszél velem, akkor olyan lekezelő stílusban adja elő a dolgokat, és én hagyom magam, gyerek miatt.

Bármikor kihozhatom a bölcsiből nem? nem kell előtte nap szolni neki ghogy hé te elvinném holnap a ygereket, hanem gondolok egyet elhozom onnann.


2014. nov. 21. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell.
2014. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem.

3 kor van uzsi és nem akarják, hogy közbe zavard őket, azért menj utána a gyerkőcért, ez nem szimpátia kérdése.

Ha meg nem akarod oda járatni, akkor szólsz a vezetőnek, hogy holnaptól már nem jár a gyereked bölcsibe.

2014. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

most nem is értem mi a kérdés. hogy hogy bármikor?

van a bölcsinek egy adott napirendje. általában f12kor ebéd, 12-3-ig alvás, majd 3-tól uzsonna.

ebéd előtt el tudod hozni vagy közvetlenül ebéd után, majd alvás után, de akkor már nyilván jobb uzsonna után, hisz kifizetted, ő meg éhes lehet mikor felkel.

nekünk reggel kell szólni ha ebéd után tudok érte menni, mert akkor nem rakják ki az ágyát és előkészítik az uzsit, odaadják.

alvás időben nem tudsz bemenni és elhozni mert egyrészt ugye alszik, ha meg felkeltik, a többit is felébresztik vele, azt meg nem fogják megtenni csak mert te úgy gondolod :)

2014. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem: elhozni uzsonna előtt vagy kiíratni?

Mindkét esetben szólni kell, gondolom, ott is van napirend.

Ha meg ki akarod íratni, akkor menj be a vezetőhöz és írasd ki.

2014. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

"gondolok egyet elhozom onnann"


Hááát ha ilyen pökhendi a stílusod nem csoda hogy nem bírja a búrád a gondozónő!!

2014. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet csak úgy elhozni. Te mit szólnál ha a szülők meg egyéb rokonok/ismerősök akik elhozásra jogosultak ki-be mászkálnának egész nap? 5 percenként jönne valaki alvásidőben pl. és egyik gyerek se tudna elaludni, vagy épp elkezdte az ebédjét és nem tudja befejezni a gyerek.

Nem véletlenül lett a napirend kitalálva. Így is 3-4 lehetőség van/ nap elhozni.

Azt pedig félve kérdezem meg, hogyha amúgyis ráérsz bármikor beugrani és rossz a gondozónő, minek adtad be bölcsibe? Neveld te otthon jobban és oszd be te jobban az idejét.

Valahol be is zárják kulcsra az ajtót és csak akkor nyitják ki, amikor lehet menni.

Viszont szólok előre, hogy a suli kötelező, és ha majd onnan elhozod napközben minden ok nélkül, akkor annak jogi következményei is lehetnek.

2014. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan: mindenki hülye, csak a Kérdező nem....

szegény gondozónők, később szegény óvónők és tanítók......

2014. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod. Az én fiam ovis, de szoktam szólni az óvónőknek reggel, ha korábban (fél4 körül) megyek a gyerekért, mert valami dolgunk van. 3-kor kelnek, addig eszembe se jutna menni, van ott is egy napirendjük, amihez igazodni kell.
2014. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen munkahelyed van hogy bármikor mehetsz a gyerekért? Nekem is ilyen kéne.
2014. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!