Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következménye lenne...

Milyen következménye lenne nálatok, ha rajtakapnátok a dadát (aki éjjelente vigyáz a babára, hogy te tudj aludni), hogy begyógyszerezi a kisbabádat, hogy tudjon aludni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom fel lehet jelenteni, bár azt nem értem, miért vállal dadaságot az, aki nem képes ellátni a feladatot???


Egyébként igen, van aki ad Nurofent. Azzal nincs is semmi baj. Én mondjuk csak akkor adtam, amikor tudtam hogy jön a foga. Akkor viszont el is aludt, gondolom mert elvette a fájdalmat. :) Van amikor hasznos, mert nem szenved a kicsi. Erre való a fájdalomcsillapító. Viszont az állandó gyógyszerezés, ami ráadásul erősebb gyógyszerrel történik, csak hogy a dadának ne legyen dolga.. Inkább nem is írok semmit.

2014. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha bealtatózza, akkor feljelenteném.

Ha fogzásra adott neki fájdalomcsillapítót vagy lázra lázcsillapítót és hasonlók, azzal tényleg nincs baj. Hogy milyen gyógyszereket kaphat vész esetén, gondolom, úgyis megbeszélném vele vagy ha otthon vagyok, megkérném, hogy ilyen esetekben ébresszen fel. Azzal sincs gondom, ha a dada alszik, amíg a gyerek alszik.

2014. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!