Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a legszebb emlékeitek a...

Mik a legszebb emlékeitek a babátokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

olyan sok negatív és rossz dolgot hallunk, hogy elfeledkezünk néha, hogy milyen szerencsések vagyunk a csöppeink miatt.

az én legkedvesebb emlékeim:

-mikor megláttam szülés után, apró kis szilvababa, a túlhordástól teljesen elázva.

-az első kacagása, amit egy orbit dobozos rágó csörgése váltott ki

- amikor lepisilte a doktorbácsit

-amikor felkelt és megkérdzte APA? olyan tündéri volt

- amikor evés közben tüsszentett és a hajamban is csirkéskrumpli volt

- az első csokicsenése a karácsonyfáról, füligcsokis pofival de édes volt.


írjatok lányok,


2010. jan. 29. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok van, én nalpót írok róla, pedig már 4 éves!

Mikor mondta szopizás közben hogy:ÚÚgy imádom a cicid anya!(2 éves volt)

Meg mikor elbújt a függöny mögé egy mikuláscsomaggal, mikor megtaláltam tetőtől talpig csokis volt!Vagy mikor darabokra tört húsvét előtt 100db piros csokitojást, amit a párom eldugott a gardróbba!(ő megtalálta, így nem került már ki a fűbe, megspórolta a keresgélést)!Júúj, amikor levágta a haját!Olyan édesen állt előttem, és büszkén kérdezte:Anya szép vagyok?(Még így fazonra igazított hajjal is gyönyörű volt).És mái napig elolvadok mikor kijön a konyhába csak azért hogy azt mondja:

Anya szeretlek!


A világ legcsodálatosabb mondata!

2010. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor reggel ébredés után magyaráz a kiságyban, amikor bemegyek hozzá és rámmosolyog, amikor megjövök bevásárlásból, és teljes testével örül nekem, mint egy duracell nyuszi:) Amikor szopizás közben simogat, vagy kacag, mikor csiklandozzuk:)

Mindig eszembe jut, hogy ez mekkora boldogság, pedig néha ki tud borítani:) de annyira megéri!

2010. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először megláttam. Amikor először éreztem, hogy megnéz, alaposan, kutató-rácsodálkozó tekintettel. Ahogy simogatja a plüssmaciját, és simogatná a macskánkat (ha az hagyná). Legutóbb a születésnapomon történt: apja kb. 5x mondta neki, hogy "Ma van anya szülinapja." Be is tettük Halász Judit Boldog születésnapot CD-jét, délelőtt egyszer már meghallgattuk. Délután odament a HIFI-hez, bekapcsolta ezt a dalt, aztán odajött hozzám, átölelt és megpuszilt. Leírhatatlanul jó érzés volt!!! De öröm Vele minden nap! Egy 15 hónapos kisfiú édesanyja
2010. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először hozták ki nekem a kórházban szopizni. Olyan béna voltam...és csak bőgni tudtam, hogy ez a kis csoda az enyém.


Amikor először meghallottam az első kis gügyörgő torokhangokat, amiket csak én kaptam, senki más.


Amikor apukájával mókáznak és gurgulázva kacag.


Amikor először nyúlt utánam a járókában, hogy vegyem ki.


Amikor komiszan belenyúl a tányérba és szétkeni az ételt.


Egyszerűen nem lehet szavakba foglalni...


Jó a kérdésed! :)

2010. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

-amikor felébresztettek az altatásból és kihozták,hogy "ismerkedjünk" meg és ő rögtön hozzám bújt...

-mikor előszőr kacagot úgy igazán CSAK NEKEM

-amikor megfogja az arcom és odadugja az övét

-amikor kukucskásat játszik(pár napja)

-amikor reggel repked a kiságyba és fülig érő szájjal rámmosolyog

És tegnap töltötte a 6 hónapot!!!:))

2010. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

- Első mindenképp amikor megszületett. Azok a pillanatok most is minden áldott nap eszembe jutnak, akár többször is! :)

- Aztán amikor a kórházban egy nap inkubátor után (besárgult, kék fényt kapott)visszahozták és mondták, maradhat velem.

- Amíg szopizott, azok az édes hangok, amikor szinte falt :) Azon rengeteget mosolyogtunk

-Mostanában pedig amikor meglát és az a földöntúli boldogság, ahogy jár a kiságyban a keze lába, fülig ér a szája a 2 kis fogacskával :D Ahogy egy előttem szóló anyuka is írta, mint egy Duracell nyuszi :) :):) valami zabálni való :) :)

2010. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

-amikor megszületett és a mellkasomra tették

-amikor először rám mosolygott

-amikor álmában beszélt, érthetően csak annyit mondott,hogy apu, a többit babanyelven

-amikor puszikat osztogat

-amikor egyedül eszik és fülig maszatos

13 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok jó dolog történt már, nagyon sokat kaptam tőle, de ami a napokban történt, olyan még sose volt.

azt tudni kell, hogy puszit már régóta ad a levegőbe, de az arcomra csak nagy követelőzések árán.

itt állt a székem mellett, gépeztem, nyöszörgött, hogy vegyem fel. hát felvettem. rámnézett, és szó nélkül nyomott egy nagy cuppanós puszit az arcomra. nem hittem el :))

2010. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 10 hónapos.
2010. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó volt olvasni Titeket :D

nagyon nagyon jó egészséget kívánok mindannyiotoknak. és élvezzétek ki a babázás minden örömét

2010. jan. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!