Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Hölgyek szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek szerintetek nagyon nagy baj, hogy ha egy 3 éves kapcsolatban néha szívesen emlékszek az előtte lévő lányra mert diák életem legszebb napjai kötődnek hozzá?

Figyelt kérdés
24/f talán még diák kori szerelem is. de a mostani barátnőm nekem mindennél fontosabb. de az a régi dolog mindig ott van a fejembe.
2010. ápr. 20. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Oszt? Ne beszélj róla a barátnődnek és ennyi. House is megmondta, a jó kapcsolatok hazugságra épülnek. :)
2010. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nasza ezér tart itt az ország is.
2010. ápr. 20. 23:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ne beszélj róla, és próbáld meg elfelejteni a lányt. biztos hogy minden rendben van, hogy mindig eszedbe jut? talán mégsem vagy olyan boldog. csináld ezzel a lánnyal is azt, amit nem tudsz kiverni a fejedből, amit a másikkal tettél, talán felülíródnak az emlékek..:)
2010. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mindent megkapok, testi és lelki értelemben is. és tényleg nagyon szeretem. csak néha jól esik vissza gondolni.

Nagy baj?

2010. ápr. 21. 00:07
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Azért tart itt az ország, mert épp eszű ember nem basztatja azzal a barátnőjét, hogy felemlegeti az előzőt, akkor sem, ha kellemes emlékei vannak? Nem öcsém, az olyasmik miatt tart itt ez az ország, mint hogy az FKF-ból több pénzt nyúltak Demszkáj elvtársék, mint a BKV-ból, nem pedig azért, mert nem bántjuk meg akit szeretünk...
2010. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem érzel igazából semmi vágyat, csak néha beugrik, szerintem nem baj. nyugi. majd elmúlik.
2010. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem lehetett szép, hogy nem ő most a barátnőd
2010. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
bele szólt az élet, meg a távolság, nem haraggal váltunk el és szép nő szerintem.
2010. ápr. 21. 00:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted biztos DDDD
2010. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi a fa.z biztos????
2010. ápr. 21. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!