Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtatok/fogtok használ...

Ti használtatok/fogtok használni bébikompot?

Figyelt kérdés
Szabad?Egészséges? Összevissza hallok mindent, de nekem volt kiskoromban.

2014. nov. 24. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kérdezz meg egy ortopéd orvost. nagyon egészségtelen a baba gerincének. isten őrizz hogy bármikor is használjak.
2014. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Soha nem tartottam jó dolognak, nem is vettünk. 3. babánkkal kellett járnunk Dévényeshez, szinte az elején mondta, hogy eszünkbe ne jusson bébikompba ültetni a gyereket.
2014. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem volt, és a másodiknak sem lesz. Amellett, hogy remekül elvoltunk nélküle, nálunk apai ágról öröklődnek a gerinc-problémák, így ami kétséges ebből a szempontból, azt inkább nem használjuk.
2014. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk és a másodiknál sem fogunk. :)
2014. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem is több ismerősöm jár ilyen Dévényi/Dévényes gyógytornára, mert gyenge a lábuk, le van tapadva az izom, éppen ezért gondoltam hátha erősíti a lábat. De akkor mit kell csinálni,h ne legyen ilyen gond???
2014. nov. 28. 15:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát elmenni szakemberhez, ahogy a többi ismerős.. ha gond van. Ha nincs akkor meg a korának megfelelően letenni kúszni-mászni-játszani.
2014. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!