Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket vennek, hatalmas...

Etetőszéket vennek, hatalmas a választék. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha az asztalhoz tolva is hasznàlhatò lenne, ès kicsi összecsukv, sajnos nincs nagy helyünk.
2014. nov. 9. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ikeásat vettünk, bevált.
2014. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen székünk van. Összecsukható, és az ülőrész dönthető, illetve a magassága állítható. Én imádom, nagyon praktikus, és strapabíró.

2014. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzt szánsz rá, mi az IKEA-sat vettük meg mert a feleannyiba kerül mint a többi és a kislányom 6 hónaposan már egyedül felült. Tökéletes, közel lehet tolni az asztalhoz és könnyű tisztítani. Mondjuk kicsinek nem mondanám, de ha nem használhatod állhat a szobában is addig. Azóta sem látom értelmét több tízezret kiadni egy etetőszékért, bevált.
2014. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szintén Ikea-s. Olcsó, könnyű, könnyen tisztítható. Az asztalnál van az egyik szék helyén, így nem foglal nagy helyet. Nekünk sincs nagy lakásunk, szóval ha össze is tudnám csukni, nem is tudom hova raknám (nincs hely falnak támasztani, ágy alá tolni). Mivel sokat használjuk utálnám folyton kinyitni - összecsukni.
2014. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyenunk van, bevallt, kisfiam nagyon szeret benne ucsorogni:

[link]

2014. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2014. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Baby Design Bambi. Nagyon szeret benne ülni a fiam. Bár ez sem túl kicsi.
2014. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk olyan van amit szét lehet szedni asztallá és székké. Nagyon szeretem én is és a Kisfiam is. Most 17 hónapos és nagyon szeret az asztalhoz ülni és "rajzolni". Egyben kb. 1 éves koráig használtuk. Azóta hol a székben az etetőtálcán eszik hol az asztalon. Nem összecsukható, de kb. 80x80 és 130cm magas helyet foglal el.
2014. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Chicco Happy Snack. Jó nagy, összecsukható (bár akkor se lesz túl kicsi), dönthető a támlája, levehető nagy tálcás. Két gyereket simán kiszolgált.
2014. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, Ikeánk nincs tehát az lapból kilőve sajnos.
2014. nov. 10. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!