Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet a babona...

Miért nem lehet a babona szerint 1 éves koráig levágni a gyerek haját?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert állítólag akkor nem fog neki nőni...Na ez is olyan, mint a többi buta babona..semmi alapja nincs. Az én 2 nagyobbik gyerekem vállig érő dús hajjal született. A fiamnak fél évesen akkora volt a haja, hogy fodrászhoz kellett vinni, mert már nem látott. A lányomnak is le kellett vágni a frufruját 6 hónaposan, mert az álláig ért és nem tudtam állandóan copfozni (főleg éjjelre nem). Utána havonta vittem őket fodrászhoz...máig dús a hajuk, iszonyú gyorsan nő..a fiamét még ritkítani is kell.
2010. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ne foglalkozzál vele.
2010. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 hósan voltunk elöször fodrásznál azóta is nől a gyerek aja mint a gomba
2010. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erdekes,gondolom azok a babak akik kopaszon szuletnek no meg nagyon a hajuk fel eves korukra,az en kislanyom nagy fekete hajjal szuletett,mos fel eves es ugy kihullt hogy csak a feje bubjan van,korbe pedig mar no a kis szoke pihe.(mint az apjae).
2010. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,a lenyeg kimaradt :ez csak babona mint a tobbi,pl. nalunk Erdelyben hat hetesen keresztelnek,hogy ha valami baj tortenik legyen megkeresztelve.stb.
2010. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első anyuka, ez a "fiam vállig érő dús hajjal született" dolog ez komoly??? Nem tudom eldönteni, hogy ez most poén, vagy igaz! :) Ahogy elképzeltem egy újszülöttet vállig érő dús hajjal, akkorát nevettem, hogy leestem a székről! :) Hatalmas volt! :) 9 hetes baba anyukája
2010. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem.Az én lányom 12hetes.5cm-es,sűrű hajjal született.Azóta csak nő neki,nem tudom kezelni lassan.
2010. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14.44-esnek! Nem írtam volna, ha nem így lett volna..az egész kórház csodájára járt, annyi haja volt. a lányom is dettó ilyen volt, neki 2 hónaposan "pálmafát" kellett a feje tetejére kötni a hajából, mert másképp a szemébe lógott az egész..ja! egyiknek se hullott ki a haja, csak észrevétlenül váltották át.
2010. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!