Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sűrűn előfordul, hogy romlott...

Sűrűn előfordul, hogy romlott a Kecskeméti bébiital?

Figyelt kérdés

Mi most vettünk először, a többi Szentkirályi.Totál buggyant a lé.Nagy darabok úszkálnak benne, pedig a szavatossága még egy évig jó.Azoktól szeretném kérdezni, akik ilyet szoktak venni, hogy milyen gyakran lehet ezzel találkozni?

Nagyon kiakadtam, mert ez még csak 4 hónaposoknak való, és ilyen megeshet.Mindig figyelni kell a bébiitaloknak az állagát?


2010. jan. 30. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még sosem vettem romlottat. Megnézted a kupakot, mielőtt megvetted, hogy be lehet-e nyomni a tetejét? Ilyenkor kattog kicsit..lehet, hogy valaki a boltban azzal szórakozott, hogy felbontotta... Vidd vissza a boltba a blokkal együtt, ha még megvan..ki fogják cseréni. Egyébként minden bébiételen-italon rajta van, hogy ha a kupak benyomható, ne vedd meg...
2010. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huhh, én még sosem találkoztam ilyennel, pedig ezt isszuk mi is, mármint a baba. Már 4 hónapja veszek ezeket a Kecskeméti termékeket, de még nem láttam ilyet...Milyen fajta volt, milyen ízesítésű? Savanyú is volt?
2010. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kupakkal minden rendben volt, nem volt felbontva.Jól megnéztem, mert már amikor a szatyorból kivettem is láttam, hogy valamik úsznak benne.Hááát, nem mertem megkóstolni.Hétfőn visszavisszük.Őszibarackos volt.
2010. jan. 30. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak Kecskemétit veszek..soha nem volt egyik se rossz. A kislányom 17 hónapos, 10 hónapja kap ilyet..
2010. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most csak találgatok, lehet, hogy csak leülepedett "izé" volt az italban, sokáig állhatott a polcon.
2010. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyszer a bébikajával jártam így.

kecskeméti volt és öszibarack pulykahúsos volt és abban is valami undorító nagy darabok voltak benne, és a színe is barna volt a sárga helyett ezt csak a felbontás után a tányérra rakáskor vettem észer...

ez az első alkalom volt hogy ilyet találtam, de többet nem is vettem öszibarackos cuccot...

2010. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose volt problema vele,biztos valami vidam kamasz kibontotta,en nem veszek meg abszolut semmit amig jol meg nem vizsgalom a szavatossagat,kinezetet stb.Es persze en kostolom eloszor mert elofordulhat esetleg hogy semmi arulkodo jel...
2010. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, legközelebb jobban megvizsgálom.
2010. jan. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!