Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ráadjátok már a babóra az...

Ti ráadjátok már a babóra az overált vagy a hógatyát?

Figyelt kérdés
Az enyém 21 hós. Én ma már ráadtam. Nem korai még ? Szerintem nagyon hideg van.
2014. nov. 27. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

22 hós lánykám van.Ma volt rajta egy harisnya és arra adtam egy polár bélelt nadrágot.Felülre pedig poló,pulcsi és vastag,bundás téli kabát,sapka,sál,bélelt bakancs.

Overált még nem adtam rá!

Bár tényleg hideg van kint,de még várok az overállal kicsit.Úgy érzem lesz még sokkal hidegebb is! :/

2014. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is vastag nacit adtam rá harisnyával, felülre meg amit te is írtál, de olyan mintha ma sokkal hidegebb lenne, ezért nem tudom :-( Lehet hogy még tényleg túlzás.
2014. nov. 27. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az időjárásnak megfelelően öltöztetem a gyerekeket. Ha hideg van, és úgy érzem, kell az overall, akkor ráadom. Miért lenne korai? Mihez képest? Talán van valami íratlan szabály, hogy mikor lehet adni vagy nem? Ha érzésed szerint nagyon hideg van, add rá. Ha nem, és egyéb módon öltözteted rétegesen, az is jó.

Ha ennél is hidegebb lesz, előkerül a bundazsák, lábzsák a babakocsira vagy egyel több réteget kap alá.

Tavaly nagyon enyhe tél volt, most hideg van.

2014. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A bundazsák és a lábzsák nálunk már nem játszik sajnos....


Csak kíváncsi vagyok más már ráadta-e?

2014. nov. 27. 15:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Mifelénk már mindenki overallban viszi ki a babáját. Bár, a közel két évesre nem mondanám, hogy baba, de láttam már reggel oviba menet, hogy a kicsiken overall (3 év alatt), a nagyon bélelt nadrág, kabát.

Ha sokat vagytok kinn, későig maradtok, akkor add rá, ha csak rövid időre mentek, akkor öltöztesd rétegesen, harisnya, nadrág, pulóver, kabát, sapka, sál.

2014. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy a szó szoros értelmében már nem baba, de nekem még az :-)


Amióta rossz idő van nem is látok kint ilyen piciket (vidéken lakunk), csak pólyásokat tologatnak. Rajtuk overál van természetesen.

2014. nov. 27. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ráadtam a 2 évesemre. -1 fok volt nálunk délelőtt. Sokkal hidegebben, ha lehet ki sem viszem, akkor mikor adnám rá, ha most nem?
2014. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9 hónaposomra ráadom az overált, igen.

Miért lenne korai?

Hideg van, és itt a tél.

2014. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 26 hónapos, de még nem adtam rá, de csak azért nem, mert még nem vettem neki. Sínadrágot veszek csak, mert overált lehetetlen az én gyerekemre ráadni. Télikabát + csizma már előkerült. Alulra harisnya + vastag nadrág van eddig. Szombaton veszek neki valamit mert nálunk pl. ma egész nap -1 fok volt.
2014. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, reggel 8 körül 1 fok van. A bölcsibe is már kérik. Az átlagos téli napokon se lesz hidegebb reggel..
2014. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!