Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelust, popsitö...

Milyen márkájú pelust, popsitörlőt használtok?

Figyelt kérdés
3 hét múlva szülök, és nem tudom elönteni, milyen pelust vegyek a kicsinek? Mi a véleményetek pl. a DM, Rossmann, Tesco saját pelenkájáról? Olcsóbb, mint a Pampers, Libero;; de vajon minőségileg is rosszabb??
2012. nov. 4. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Figyelj!Én nem akarok kampányolni egyik gyártó mellett sem,DE:

mi az ég világon szinte az összes,olcsóbb pelut is kipróbáltuk,de nálunk csak a Pampers Premium Care vált be.Amiért: sokkal vékonyabb,maga a pelus puhább-így nem dörzsöli ki a combocskákat,nedevesség hatására nem csomósodik össze (DM-es kb. öklömnyi nagyságú gombócokká áll össze a pisitől),rengeteg nedvességet képes úgy elnyelni,hogy ne tocsogjon a pici a dolgokban(ha összeadod,jobban jársz,mert nem cseréled olyan gyakran; bár ez újszülött esetében még nem aktuális),mivel az újszülötteknél híg a széklet,ezt is tökéletesen elvezeti és nem csípi ki a kaka a popsit.Kisfiam 9 hónapos és én feladtam a kísérletezgetést (most is éppen próbálom helyrehozni,mert egy ideig Dada Premiumot használtunk).

Viszont sokan dicsérik az olcsóbbakat is,nem tudom.Ki kell tapasztalnod.Az a jó,hogy nagyon sok termékmintát lehet összeszedni innen-onnan,így nem kell megvegyél egy egész csomag pelenkát,aztán meg agyalhatsz rajta,hogy kinek és hogyan add tovább.

Popsitörlőből viszont a Dm-eset használjuk,a kamillásat.Összességében elmondható,hogy a Dm-es baab cuccok (bébiétel,popsitörlő,fürdetők,ápolási cikkek,stb.) NAGYON JÓK!!!Nekünk csak a pelus nem jött be.

2012. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Rossmannos és a tescos (drágábbik) szerintem nagyon jó minőségűek. De én újszülöttnek a liberóra szavazok.


Popsitörlő nagyon jó a rossmannos, a pampers a libero és a neogranormon.

2012. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi Pamperst használunk, a normált. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Popsitörlőből pedig a Huggies Natural Care-t.


Próbáltam az Aldis MyLove pelust, szerintem az is jó minőségű!

2012. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sok pelust kipróbáltunk, egy ideig a Sparos Pretty Babyt használtuk de ebből is kifolyt néha-néha a pisi. Aztán kaptunk ajándékba egy csomag Pampers Active Babyt és számunkra ez a tökéletes pelenka. Amúgy Pampers újszülött pelust vittem a kórházba és Pampers Sensitive popsitörlőt. Nagyon büdös mivel illatanyag mentes. Szintén kipróbáltam rengeteget és a Pampers Aloes popsitörlő nyert.
2012. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Pempers Activ Baby popsitorlőbőlis ugyanezt,de abból szinte mindegyik nagyon jó.A popsitörlőt az akciós ára után szoktam megvenni,melyikkel járok jobban.

Pelusból viszont csak az említett márka jött be.

Liberóból kifolyik

Huggisból kifolyik

Tescostól kipirosodott

Ömlesztett(amit a bababoltban vettem darabszámra)huggyúti fertőzése lett.

A többit(DM,rossmann,lidl...)ennyi kísérletezés után ki sem próbáltam.

2012. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]


én babylove sensitive törlőkendőt használok (van is rajta jelzés, hogy öko-test-en na.gyon jól szereplt) és a babylove pelenkát. Nekünk bevált

2012. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát tényleg a Pampers a legjobb, meg én használok naponta egyszer moshatót is, illetve a DM-s környezetbarát pelenkát (Alana a neve, de azt hiszem, nincs belőle újszülött méret). Popsitörlőből a Neogranormont szeretem, jó vastag és így nem kell annyi belőle.
2012. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tesco színes pelusa, és Pampers Active Baby. Mikor melyik olcsóbb, mert nagyon hasonlóak, csak a Pampers puhább. Újszülöttnek nem vennék Pamperst, mert illatos, zselészerű anyag van benne, és nem biztos, hogy bírja majd a bőre.

Popsitörlő nekünk szintén a Tesco saját márkása vált be, az illatmentes, de nem a Value!! :)

2012. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A pelusok és a popsitörlők közül többet kipróbáltam. A kórházban Happy márkájút adtak, ami egy újszülöttnek megfelelt. Az elején ezt használtam, de 1 hónap után azt vettem észre, hogy nem tartja a nedvességet. Jött a drága Pampers, Libero. A Liberóból kifolyt a pisi és a kaki, a Pampersnél pedig többször előfordult, hogy a ragasztószalag rövid volt és nem tudtam rendesen leragasztani. Most a Penny és az Aldi saját márkásait használom. Ragyogóan bevált. A popsitörlők közül is sokat kipróbáltam, de messze a Neogranormon a legjobb. Jól tartja a nedvességet, nem szárad ki könnyen és elég vastag, ami a kakinál nem mindegy:)
2012. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!