Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi pontosan az izomtónus...

Mi pontosan az izomtónus belövellés, fokozott izomtónus? Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Járunk Dévényre, de konkrétan ezt az izomtónus belövellést nem tudom, hogy mi. Mit lehet ezzel csinálni? Mik a jelei a fokozott izomtónusnak pontosan? (karon, lábon, stb.) Volt valakinek a babájának hasonló?
2014. nov. 27. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom reszketnek a kezei ha felemeli,nagyon aggódók:( Még bízzom benne elnövi. A doktornőnk se utalt be minket sehova,csak megjegyezte hogy még látja előfordul a remegés a kicsin.
2014. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fokozott izomtónus egyfajta feszesség.

Az én fiam pont az ellenkezője, laza vagyis hipotón volt!

2014. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sehova nem utalt be? Ez fura... Jártok valami tornára? AZ én babám keze nem remeg, vagyis nagyon ritkán az egyik de nem remeg csak mondjuk 2-3 naponta egy pillanatra megremeg ha valamit nem tud egyből megfogni. De én ezt nem gondoltam bajnak. Feszesnek feszes volt a nyaka, de azt szépen kimozgatta/kitornáztatta. EZ az izomtónus belövellés nem tudom micsoda. A kézremegésre nálatok mit mondott a doki?
2014. nov. 28. 09:52
 4/5 A kérdező kommentje:
#2-es és nálatok minden rendbe jött? Jártatok tornára? Mennyi idős most a babád?
2014. nov. 28. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, rendbe, bár majdnem egy évig kellett járnunk.

Annyi maradt talán még meg, hogy nem a legjobb az egyensúlyérzéke. Sokat esik, arra most TSMT tornát csinálunk. 3 éves!

2014. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!