Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez pattanás?

Mi lehet ez pattanás?

Figyelt kérdés

A bal karján olyan mintha pattanás lenne. Körülötte vörös és a közepe meg fehér.


Lehet az oltás miatt amit még 9 hete a kórházban kapott?

Vagy pattanás? Vagy megcsipte valami?? Ha kell lefényképezem! 9 hetes babáról van szó.



2014. nov. 28. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű reagált az oltásra,nem szabad piszkálni,ez normális.
2014. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fönt van, akkor egészen biztos az oltás, ilyenkor szokott kifakadni. lesz ennél cifrább is mikor a gennyes trutyi kijön, enyémnek még vérzett is... de ez a "jó", reagál rá, tehát nem kell majd újra oltani
2014. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A BCG vagy milyen oltás lesz az. Nem kell bántani. A gyerekorvos nem mondta el, hogy be fog gennyesedni és aztán kifakad? Elég érdekes, mert ezt általában el szokták mondani.
2014. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen az az első oltás helye :)

Ne nyúlj hozzá majd kifakad és annyi. De még akkor sem kell bántani én rögtön telefont ragadtam és át hívtam a szomszédban elő védőnőt. Én kezelni akartam de mondta hogy hagyni kell :)

2014. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még a kórházban kapta az első szurit. Tegnap voltunk védőnőnél de el is felejtettem megkérdezni, hogy az tulajdonkéépen mi.


Kórházba bejöttem elmondták, hogy mi ez a szuri, mire kapja de semmi mást nem. Ezért iejdtem meg, hogy tulajdon képpen mi is ez! De akkor megnyugodtam! :)


Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 29. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!