Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor kereszteljük a...

Karácsonykor kereszteljük a kislányunkat?

Figyelt kérdés
akkor lesz 6 hetes.milyen ruhában kell/illik vinni a templomba?
2014. nov. 29. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Hát, én várnék vele, míg nagyobb lesz.

Nagyon hideg lesz a templomban tél közepén.


Amúgy ilyen ruhában szokták:

[link]

2014. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Olyanban illene, amilyet az első linkelt, de te kénytelen leszel overálban vinni.
2014. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes babát vihetsz pólyában is, persze abból is vmi szépet.4 hetes volt kora tavasszal kereszteltük (5 fok körül volt)
2014. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, olyan illik amit az első linkelt, de nyilván nem szokták csecsemőket a tél közepén fodros kisruhába kidíszíteni.

overál, pólya... mindegy csak ne fázzon meg! én nem vállalnám be, enyémnek húsvétkor volt, 1 éves korában, de akkor is nagyon hideg volt a templomba, kabátban ültünk, pedig kint már szép idő volt :)

2014. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is karácsonykor kereszteltük a kislányomat igaz hideg volt nagyon de fehér overált adtam rá és le volt terítve gyönyörű szép keresztelőpaplannal, amikor vége volt a keresztelésnek én kijöttem a templomból a családom maradt addig hazavittem a cseppemet igaz mi a templom mellett lakunk.
2014. nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!