Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ült fel a babátok...

Mikor ült fel a babátok magától? Kúszás, mászás után, vagy előtt, mennyi idősen és hogyan?

Figyelt kérdés
gondolom nm hasizomból ülnek fel először, hanem valahogy letámaszkodnak?
2014. nov. 30. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem felült, hanem leült. Előbb járt a bútorok mentén és utána ült le állásból :) kb. 11 hós volt akkor :) Ő nem olvasta a babás könyveket, hogy neki fordítva kellett volna :) Most általában mászásból ül ki oldalra.
2014. nov. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 és fél hónaposan. Négykézlábra állt és maga alá húzta a lábait, majd kiült oldalra és csak utána egy hónappal kezdett el mászni.
2014. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Az enyém is olyan 8-9 hós kora körül négykézlábból ült ki.

2014. nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hósan ült ki négykézlábról. Majd utána 2 napra elkezdett mászni. Kúszni nem kúszott.
2014. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan felállás és bútorok melletti közlekedésből ült le, most mászásból kitolja magát. Most 9 hónapos tud önállóan járni már van h csak lehuppan a földre a szoba közepén.
2014. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan, elkezdett mászni, két nap múlva kiült belőle oldalra, három nap múlva felállt, aztán már onnan is le tudott ülni.
2014. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi, kicsit megnyugodtam, környezetemben az anyukák mind olyan 6-7 hónapot mondanak, meg olyan érdekes, kúszás, mászás előtt...

egyik anyuka serint 6 hósan meglepődött hogy a kiságyban valahogy felhúzta magát a kicsi ülőbe, de előtte még nem volt mászás, másik anyuka 7 hó 1 hetesen már azt írta felült..

at hittem el vagyok maradva de nagyon

2014. nov. 30. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos volt, amikor szabályosan négykézláb mászott. Ezután még sokáig nem ült, másfél hónapig volt, amikor ugyan felült, de egyik kezével támaszkodott. Úgy, hogy a két kezében már játékot fogott, 8 hónapos volt. Ezzel egy időben állt fel.

És igen, általában négykézláb állásból teszik oldalra a feneküket, úgy ülnek először.

2014. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan ült fel kúszás után, ez elég korai volt az ismerős babákhoz képest.
2014. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!