Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázas a gyereketek mennyi...

Ha lázas a gyereketek mennyi idő múlva viszitek el orvoshoz? Kislányom délbe lázasodott be, köhög és folyik az orra. Most 37.5 C-ot mértem. Kúpot adtam neki.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap vidd el!
2010. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!mi most vagyunk gyógyuló félben nálunk is ue. volt a helyzet,este meg reggel kapott kúpot,meg közben calcimusk injekciót felet reggel este,meg egy kis hustensaftot(lándzsás uifű szirup)és már szinte semmi baja,kb 4 nap volt a rossz,de a láza lement 1 nap alatt!Jobbulást a picinek!5 és fél hós baba anyuja!
2010. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lándzsás útifű szirupot én is adtam neki.
2010. jan. 30. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A kúpot még előtte adtad, és aztán ment le ennyire?

A 37,5 nem számít láznak. A hőemelkedést nem szabad csillapítani, mert aztán majd nem használnak a szerek, ha tényleg baj van...

A köhögés miatt érdemes elvinni, hogy meghallgassa a tüdejét a doki, hogy tiszta-e. Egyébként sóoldatos spray+orrszívás+ orrcsepp, ezekhez nem kell vény sem. És ne aludjon túl fűtött szobában, ha van hideg párásítód azt is bekapcsolhatod.

Ha van köptetőd azt is adhatsz, de csak reggel, amikor felébredt.

2010. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amint lehet.
2010. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát Én azonnal viszem, utoljára bevittem az ügyeletre, mert a dokink már nem rendelt.
2010. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!