Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mi lehet kislányom...

SOS! Mi lehet kislányom nunijával? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hétvégén elkezdett elég szépen köhögni,közbe észrevettem hogy a fogínye is dagadt piros (fogzáskor mindig beteg lesz)Tegnap este fürdetésnél észrevettem hogy pici piros pontok vannak nunija körül és a popó körül.Az előbb meg amikor párom tisztába tette ő vette észre hogy a hüvelybemenetnél szó szerint vörös én majdnem sírvafakadtam mikor megláttam.a másik meg hogy azt nem láttam de párom úgy látta mintha valami kiállna belőle. Nagyon megvagyunk íjedve.Mi lehet ez?
2014. dec. 1. 05:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 8 hónapos.
2014. dec. 1. 05:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném. MOST.
2014. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Doki!!!!Írjd majd meg mi volt. Jobbulást
2014. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz mindenképp! Minden jót és légyszi írd meg mi volt.
2014. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fogzás miatti (megváltozott ph-jú pisi, esetleg hasmenés útján) pelenkakiütés, ami sajnos jó táptalaja lehet pluszban gombának, vírusnak, baktériumnak is. Amíg doki látja, szellőztessétek minél hosszabb ideig a peluscseréknél, popsitörlő helyett pedig használj tiszta vizes vattát.
2014. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!az előbb néztem már nem olyan csúnya de még kissé piros.sajnos doki csak délután lesz.még annyit hogy tegnap este oda hajoltam a hátához és nagyon zörgött mikor levegőt vett.ugye ez nem tüdőgyulladás?
2014. dec. 1. 08:35
 7/12 anonim ***** válasza:
ha tüdőgyulladás lenne akkor magas láza is lenne, folyton köhögne, szóval biztos nem az :)
2014. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, előfordulhat, hogy hörghurutja van, azért hallani a "zörgést".
2014. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim nem lázasodnak tüdőgyulladáskor...most is épp hörhurutos tüdőgyuszival fekszik a 2 éves lányom, aki szintén nagyon zörgött. Mondjuk köhögött is és nehezen vett levegőt. Vidd orvoshoz!
2014. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál hörghurutja van.a betegség miatt gyulladt be a kis nunija.írt ki neki augmentint meg spiropent.
2014. dec. 1. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!