Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos tápszeres baba...

5 hónapos tápszeres baba miket ehet még?

Figyelt kérdés
Először leveket adtam neki, majd pépet. Kapott eddig almát, őszibarackot, sütőtököt, burgonyát, répát és kekszet. Most akarom a céklát. Miket lehet neki adni még? Vagy mi a következő lépés? 2-3 hete eszi ezeket és elég jól, mert szinte az egészet megeszi. Egyiknél sem tapasztaltam sem hasfájást, sem allergiát.

2014. dec. 2. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Banán, cukkini, meggy, brokkoli, zöldbab. Lassan már kaphatja ezeket is.
2014. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gesztenye, körte
2014. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a zöldbabbal még várnék, a többivel egyetértek. Rizst is adhatsz neki a zöldséghez, jól főzd szét, könnyebb turmixolni! 2-3 hét múlva mehetnek a húsok is, és egy pici olaj a főzelékbe.
2014. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ugye ezekre is igaz, hogy csak pár kanállal és fokozatosan? De ha már kiváltottunk egy étkezést az előzőekkel, akkor hogy csináljam? Adok neki az újból pár kanállal és adom a régi ízeket? Vagy keveset teszek az újból a régi zöldségekhez és gyümölcsökhöz és mindig egyre többet?
2014. dec. 3. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi. Ilyenkor már lehet keverni, és először keveset az újból. Én amikor már több mindent evett, nem vártam 2-3 napot, egyik nap keveset adtam, ha nem volt gond, másnap már rendes adagot.
2014. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!