Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés: Milyet vegyek?

Pelenka kérdés: Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

A kislányom 1,5 hónapos és eddig az 1-es méretűt használtuk. Tökéletes volt, 2x történt csak baleset.


Most pár napja 2-es méretűt használunk ( 4,5 kiló a lány és átlagos testalkatú, nem pufók és nem sovány), de sorban érnek a kakis balesetek. A pisis pelusokkal nincs továbbra sem probléma. Legtöbbször hátul a hátánál folyik ki.

Amit kipróbáltam: Rossmanos Babydream, 2 féle Pampers ill van egy Lidl-s is, de az meg hatalmas még, hiába 4-9 kilós.


Amit láttam rajtuk, hogy egyik sem gumis hátul. Ez lenne a baj?

Milyet ajánlanátok? Van, amelyiknek gumis a dereka?


Köszönöm előre is:

egy első gyerekes anyuka


2014. dec. 2. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a zöld pamperst (activ baby) vettük! Az tökéletes volt. Csak elég drága, így váltottunk Lidl-s Toujours-ra. Csak abban nem tudom mekkora a legkisebb méret. Babám már 15 hós (12 kg).
2014. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy térjetek vissza az 1-esre.
2014. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is első gyerekes anyuka vagyok. Nekem az 1es méretű dm -es pelenka jott be. Gumis a dereka, ez 5 kg-ig jó. Utána jön a 2es méret.
2014. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Libero és dm-s babylove gumis derekú, nekünk ezek váltak be.
2014. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Az 1-es már sajnos kicsi lett. A legjobb nekem a Babydream volt, de sajnos az utolsó napokban (amíg el nem fogyott), már kis "kőműves dekoltázsa" volt. Ezért is lett a 2. balesetünk.

2014. dec. 2. 10:38
 6/10 A kérdező kommentje:
A DM-es 2-es gumis? Akkor délután veszek belőle egy csomaggal.
2014. dec. 2. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a DM-es gumis, és a Libero is.
2014. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Dm 2-es volt a legjobb. A pampersből mindig kifolyt minden, de a dm-sel nem sose volt baleset. Az Aldis pelenka is nagyon szuper.
2014. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor tuti veszek délután a DM-ben. (Aldi sajnos nincs csak 35km-re tőlünk.)

És mindenkinek ment a zöld kéz.

2014. dec. 2. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Bella háppy is nagyon jó.
2014. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!