Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak mikor szoptatjatok a...

Anyukak mikor szoptatjatok a kisbabat mind a ket cicibol atok vagy csak az egyikbol? En ugy vettem eszre ha az egyikbol adok nem eleg.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én midig két ciciből szoptatok, egy nem volt elég. Ha úgy látod, hogy nem elég neki, akkor nyugodtan kínáld meg a másikkal, és a következő szopit azzal kezdjétek, így mindkettőt teljesen ki tudja üríteni.
2010. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az első 5-6 hónapban csak 1 ciciből kajáltunk, aztán 6 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást, azóta este (és, ha kell, akkor éjszaka is) mindkettőből szopizunk, m 1 már neki sem elég.

Nyugodtan szopizhattok mindkettőből, mert így mindkét cici több ingert kap, ezáltal növekszik a tejtermelés. Legalábbis a kismamablog.hu-n ezt írják.

2010. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tévhit az, hogy csak 1-ből kell ciciztetni. Akkor apad el. Mindig mindkét mellből szoptatni kell, és akkor nem lesz gond. Én két gyereket szoptattam, mindkettőt 3 évig, és végig két mellből szoptattam.
2010. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindíg két mellből kell etetni, váltogatva. Így termelődik annyi tej, hogy elég legyen. Ha csak egyből eteted, előbb utóbb kevés lesz, mert a szervezet azt hiszi, hogy csak ennyi kell.. Ha váltogatod, akkor mindig annyi tejed lesz amennyi a babának kell. Ez előbb utóbb beáll, és nem lesz túltermelés.
2010. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig 2 ciciből szoptatok. Amivel kezdünk kiüríti, aztán jön a másik. A következő szopinál azzal kezdünk, amelyik előbb a második volt. :) (az elején rátűztem egy kapcsot, hogy tudjam melyik jön, de most már rutinból nyomom.) :)
2010. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ált. megérzem hogy melyik a "soros" :)
2010. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ha akarnek sem tudnek kettobol szoptatni mert egy eleg. Egyet kiurit es jollakik. Hiaba kinalom a masikkal..
2010. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!