Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már a mászás előszobája?...

Ez már a mászás előszobája? Vagy innen még sok lehet hátra?

Figyelt kérdés

Kisfiam már kúszik, mint egy kommandós, és négykézláb is már kb 10 napja álldogál és előre hátra billegeti magát. Viszont nem rég elkezdte azt is már, hogy a lábával menne előre, mint a mászásnál, tehát tolja, csak a keze van még lecövekelve :) Ennek néha az a vége hogy a popója égnek áll :-D

Innen még sok lehet hátra, vagy ez, hogy már a lábával képes lenne rá ez már azt jelenti hogy nemsokára sikerül neki?

Nem siettetem, csak érdekel :-)

6 hónapos + 9 napos a baba.


2014. dec. 4. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam is így kezdte a mászást. Vicces volt, hogy a lábával ment, a kezét pedig nem rakta. Rájöttem, hogy azért, mert nem tudja, hogy azt is kell ahhoz, hogy haladjon. Egy este adtam neki egy teli csomag pelenkát, arra tette a kezét, és a térdén járva tologatta a szőnyegen. Másnap reggel meg mászott, igaz még kissé csetlősen-botlósan, de hamar, napok alatt belejött.
2014. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálja már 1,5 hónapja, de eddig még ugyanaz, semmi kúszás. Azt mondta a doki, hogy 6-7 hónaposan kell majd csak neki, addig próbálkozik csak. Most 5 hónapos 11 napos.
2014. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

félreértettél utolsó. kúszni már kúszik lassan 3 hete :)

a mászásra vonatkozott a kérdés.

2014. dec. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!