Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos kislányom tegnap...

7,5 hónapos kislányom tegnap olyan rossz passzban volt, mint még soha, ma pedig olyan jóban, mint még soha o: mire véljem ezt? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jött a front..valószínűleg megérezte.
2010. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom. de nekünk a tegnap éjszaka katasztrófa volt-nem aludt, csak sírt- lehet tényleg fronttól, remélem ma nem ez lesz:)
2010. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves, a múlt éjszaka nekünk is borzadály volt, kipattan a szeme éjjel, nem akart aludni (általában átalussza az éjszakákat).
2010. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.ik vagyok, 8hónapos a kislányom, ezt elfelejtettem!
2010. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is szörnyű éjszaka volt tegnap...fél3-tól 4ig semmi sem hatott,10percenként ébredt és sírt nagyon...aztán belealudt de nagyon nehezen.

Ma nyűgös volt,remélem holnapra nem lesz már semmi hangulatváltozás,mert szörnyű hétvégénk volt. 7,5hónapos kisfiú

2010. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!