Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseli hasonló korú (az...

Hogy viseli hasonló korú (az én fiam 16 hónapos) gyereketek a bezártságot a rossz idő miatt? Mit találtok ki bentre (egész nap)?

Figyelt kérdés
Próbáltunk kimenni,de annyira fújt a szél,hogy attól féltem,hogy ránk dől egy fa,ezért visszafordultunk.de szegény egész nap nyügi volt és csak kifelé mutogatott.és egész hétre esőt és ilyen durva szelet mondanak.Ötletek?
2009. okt. 13. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajz, festés, só-liszt gyurma.
2009. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi a szél ellenére sétáltunk egyet, a fiam imádta, h szaladna de nem tud mert széllel szemben haladt

holnaptól babaklubba megyünk, ott tombolhat

itthon a lakásban én se igazán tudom lekötni, mert semmi nem köti le 15-20 percnél tovább, talán csak az egyszervolt.hu, de azt meg én nem engedem

most 21 hós

2009. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém még csak 11 hónapos, de még sose volt, hogy 2 egymást követő nap ne menjünk ki. :((( Ő nem tűri rosszul, de én igen... Neki még a lakás felfedezése korszak van, de ahhoz, hogy egész nap nem sír egy fél percnél többet (azt is azért, mert fejbevágta magát egy kanállal), annak az az "ára" (amelyet boldogan fizetek), hogy egész nap csak vele foglalkozom. Háztartás majd akkor, ha este apa hazajön... az nem érdekel annyira, mint a gyerek :)
2009. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon rosszul viseli, igaz mi mindig ugyanabban az időbe szoktunk sétálni. Már hétvégén is megérzi, hogy borul a rend, mert apa itthon van, nem szoktunk akkor elmenni sétálni.

Csütörtök óta nem voltunk kint, nálunk péntek óta ömlik az eső, tegnap meg orkán volt. Tegnap estem ár kimentünk vele férjemmel este fél 8-kor, mert mondta, hogy vagy séta, vagy világgá megyek, a gyerek kibírhatatlan volt. A séta jót tett...

Ma egész nap megint nyügi volt, ebéd után aludt, addigra kisütött a nap, a szél is picit alábhagyott, egy rövidet sétáltunk, hát nagoyn élvezte, látszott, hogy már nagoyn hiányzott neki a séta...

Vele úgy nincs gond, elfoglalja magát, eljátszik, csak hisztis, akaratos és anyásabb, könnnyebben megsértődik, jobban kellenek neki olyan dolgok, amiket nem kaphat meg, és ezekkel idegel ki.

Ja, és milliószor húz ő is az ajtó felé, sőt ki is kell nyitni, kilépni, és megnézni, hogy esik az eső-bár ez őt nem zavarná:-))

én is azt mondom , az még nem lenne bj, hogy hideg van, felöltözni fel lehet, csk ne esne és ne lenne orkán...

2009. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én ma már ki fogom vinni, meglátom délutánra milyen lesz a szél. Nyűgi, egyik szobából a másikba jár, unja már a játékait, a rajzolás jó ötlet volt, azt szerintem most ki is próbáljuk, de szerintem annyi lesz belőle, hogy fogja a tollat, ceruzát és menetel vele... 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, én leültetem rajzolni az etetőszékébe!

Tök cuki, ahogy húzkodja a ceruzát, ha meg rajzolok neki valamit, akkor átfirkálja.


Só-liszt gyurmázni rengeteget szoktak bölcsibe meg oviba,

(első fiamból tudom) az a legjobb gyurma a piciknek.

Receptje: 1 pohár durva szemű só + egy pohár liszt + egy pirinyó cseppnyi olaj és víz.

2009. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, én az előtted lévő vagyok, akkor beleültetem a székébe, mert másképp nem ment. :) A gyurmát is megcsináljuk!
2009. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!