Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond lehet a mozgásfejlődéséve...

Lynana87 kérdése:

Gond lehet a mozgásfejlődésével (6 hónapos baba)?

Figyelt kérdés
Sógornőm babája már 6 hónapos de még hátról hasra nem fordult át(fordítva igen).Azt mondja már próbálkozik de még nemsikerült.De én aggódom mert ilyen korban úgy tudom már gond nélkül kellene csinálnia.Szerintem az is baj lehet hogy állandóan csak háton fekszik alig rakja hasra.És ha fekszik is akkor is a nagyágyban a piha takaróban vagy ölben van.Szerintem nem biztosít neki lehetőséget és teret a mozgáshoz.Nem lesz ebből akár már most és később is baja a babának?

#mozgásfejlődés #6 hónapos baba #háról hasra fordulás
2014. dec. 8. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kellene :) Az én kisfiam is késett ezzel a forgással egy pár hetet, egy éves kora előtt már járt :) Szóval nyugodj meg! A gyerekek nem olvasták a szakkönyveket! :) Amúgy abban igazad van, hogy tér viszont kell neki, szőnyeg, föld.
2014. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

ne lesz baja, van még ideje forogni, de kell hozzá hely.

Mászni, kúszni nem lehet ölben, kiságyban. Az viszont már baj lesz, ha a mászás helyett ül, áll.

2014. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is úgy gondolom hogy csinálná ő ezeket a mozgásokat csak nem sok lehetőséget kap rá.Ezért aggódom igazából hogy nehogy a sok ölben cipelés miatt maradjon le.Köszi mégegyszer.
2014. dec. 8. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de ott van, hogy sógornőd babája..akkor neked mi közöd hozzá? Foglalkozz a saját dolgaiddal..
2020. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!