Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a bébikompról?...

Mi a véleményed a bébikompról? Káros, vagy nem? Hasznos vagy nem? Baba szereti?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Káros. Nem hasznos. Nem tudom, hogy szeretné-e a lányunk, mert soha nem ült ilyenben.
2014. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, az egész mechanizmusának semmi köze a valós mozgásfejlődéshez!
2014. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra jó, hogy látszólagosan szabadságot adsz a gyereknek, de csak egy mozgó "kiságyban" van. El tud vele jutni A-ból a B-be, de nem sokra megy vele, mert nem ér el semmit. Mondjuk az ajtóból az asztalig el akar jutni, mert az asztalon van valami érdekes, amit el akar érni. Igazából a szülő kényelmét szolgálja csak szerintem. Nem segíti szerintem a járást, mert a súlypontját az ülésbe helyezi, csak a lábát mozgatja. Ha pici lakásban éltek, biztos, hogy mindig útba lenne.
2014. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Baromi káros. Bármelyik orvost megkérdezheted. Azért van a mai fiatalok, fiatal felnőttek között ennyi mozgásszervi, gerincproblémás, mert régen nagyon nagy divat volt. Soha nem tenném bele a gyerekem.
2014. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Káros. Nem hasznos. Ha le akarod kötni a gyereket, adj neki szabad teret, játékokat és hagyd békén! De ez... a szülői önzés csúcsa.
2014. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ártalmas. Mi kaptunk egyet ajándékba, olyan 2 naponta 10-20 percet elcsúszkál vele a lányom, ha nagyon nem bír magával és épp valamit nagyon meg kell csinálnom, de magamtól nem vettem volna, és alig várom, hogy stabilan járjon és végre kikerüljön a lakásból (baromi nagy helyet foglal).
2014. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyógytornászunk javaslata kimondottan káros. Én biztos nem tenném bele a gyerekemet, még ha kapnánk se!
2014. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk ajándékba egy régi használtat. Szerintem nem sok értelme van, valóban nem fejleszti sem a mozgást, sem az idegrendszert. Szerintem fölösleges pénzkidobás ilyet venni. Játék szintjén heti 10 percet van benne a gyerekem, de azt is csak akkor, ha nem szeretném, hogy a lábamra másszon (pl. amíg a tésztát leszűröm, ilyesmi). De ha lenne járókánk, abba tenném addig. Egyébként sincs oda érte, mostanában inkább tologatja maga előtt.

Szerintem sok más fejlesztő dolog van, amit ennyi pénzből babának lehet venni.

Ha pedig még önállóan nem ül stabilan a baba, akkor főleg tilos beletenni.

2014. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Ez egyértelmű NEM!

Nem akartam én sem,soha,de anyósom már másodszorra veti fel az ötletet,hogy ajándékként ezt venné. Elgondolkodtam rajta,de eldöntöttem,hogy egy percre sem teszem ilyenbe a gyereket!

Köszi mégegyszer!!!!

2014. dec. 8. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérj helyette valami hasznosabbat :-) én is jobban örültem volna valami másnak :-)
2014. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!