Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz "független" a baba...

Mikor lesz "független" a baba az anyától? Tehát nem ideges, ha én az vagyok, nem ébred ha én ébredek, nem nyűgös, amikor pont nem érek rá.

Figyelt kérdés
most még az a korszak megy, hogy ha nyújtózkodom is, tuti ő is akkor nyújtózkódik, meg simán elvan a játékaival, de ha pont ki akarok menni, vagy nem érek rá, akkor már nem, de addig észre sem vett, ha feszült vagyok, pedig felé nem mutatva, akkor is nyűgös lesz!.
2014. dec. 7. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
6,5 hónapos
2014. dec. 7. 11:10
 2/6 anonim ***** válasza:
az első kettő kb másfél.2 éves kor. az utolsó sokára.
2014. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 évesem már független, de ha nyűgös vagyok, azt azért megérzi. 3,5 évesem még nem, ha pont valamit akarok csinálni, pont hoz egy könyvet hogy olvassam el.
2014. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, ha ideges, stresszes vagyok néha, azt baromira érzi.
2014. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kamaszkorban
2014. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szeretteik feszültségére még a felnőttek is sokszor nyűgösek. Ez sosem múlik el teljesen.

És az én 6 évesem még mindig felébred éjszaka, ha én is...

2014. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!