Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes kisfiam nagyon könnyezi...

3hetes kisfiam nagyon könnyezik az egyik szemére és nagyon csipás. Talán huzatot kapott? Mivel kezeljem? A kamilla jó lesz?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kisfiam 8 hós,nálunk mostanra szünt meg a probléma.Neki szülétésétől fogva váladékos,duzzadt,piros volt a szeme.A háziorvos patikai szemcseppet írt fel,majd 1 gyer.orvos Brulamicynt,majd egy másik Floxalt,aztán jött a könnycsatona átmosás,de nem volt elzáródás(ami örökletes is lehet,nekem is volt)végül a 3. doki jött rá, hogy nem elzáródás,hanem könnytömlő gyull. van,amin a Tetran szemkenőcs segített.Javaslom keress egy megbízható gyerek orvost vagy kérj beutalót az illetékes kórház szemészetére.A kamilla helyett pedig a szemvidítófüvet ajánlom(gyógynövénybolt),mert a kamilla szárít és van aki allergiás lehet rá.Remélem tudtam segíteni és hamarosan rendben lesztek ti is:)
2008. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor hétfőn megyünk a dokihoz, ha nem javúl.
2008. aug. 16. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos.Születése óta könnyezett,csipásodott.Kapott szemcseppet,de nem javult.A héten voltunk a Tömő utcában,átmosták a könnycsatornáját.Most már semmi gond vele.Szerintem is menjetek dokihoz,az a biztos.Esetleg forralt vízzel töröld neki.
2008. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mire jutottatok?Voltatok orvosnál?
2008. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!