Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 3 hetes babam ataluss...

Baj ha a 3 hetes babam atalussza az ejszakat?

Figyelt kérdés
Elegge aggodom mert elotte nagy ejjeli bagoly volt most meg eggyik naprol a masikra at alussza az ejszakat...Tegnap fel 11 kor aludt el es reggel 7 kor kelt ( keltettem) elotte is keltegettem de nem ebredt fel csak parat nyujtozott. Ma pedig mar 10 tol alszik de 8 kor evett utoljara es mar ejfel elmult. Megint probaltam ebresztgetni de semmi...csak nyujtozik nyöszörg es vissza alszik...napkozben atlagosan eszik...80-90miliket 2 es fel 3 orankent...tejem eleg keves van de surun teszem cicire...tapszerrel potolok. Aggodom nincs e esetleg valami baja...mindneki aztmondja h oruljek neki h így van..de nyugtalan vagyok....tegnap is egesz ejjel virrasztottam az agya mellett h minden rendben van e
2014. dec. 9. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha fejlődik, nem sárga, akkor nehogy ébresztgesd. Ha éhes, fel fog kelni.
2014. dec. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez lenne a normális. Ha jóllakik este, akkor nem kel fel. Ha éhes lenne, akkor nem aludna vissza. Ne keltegesd, keljen akkor, ha akar. Nappal ne aludjon egyszerre 4 óránál tovább, de éjjel nem baj, ha alszik.
2014. dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha szépen, folyamatosan hízik, ébrenlétkor jókedvű, van elég pisis-kakás pelus, nehogy keltegesd! Örülj neki, hogy jó alvó babád van, sokan cserélnének veled!

Visszasírod majd ezt az időszakot, amikor óránként ébred ok nélkül. :)

Hagyd aludni!

2014. dec. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, örülj neki. Nyugi egy ekkora baba felébred ha éhes. Ne virrassz mellette, pihenj te is, szükséged van az energiára.
2014. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
A gyerekorvos azt mondta 6 hétig kell ébreszteni 3 orankent, mert addig még nem elég fejlett hozzá, hogy jelezze ha szomjas/éhes. utana már valoban nem kell kelteni, de addig 4 orankent keltsd fel etetni.
2014. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korababàm van csak addig kellett keltegetni mèga kiïrt születèsi idejèt el nem èrte, utànna 3 orvos is azt mondta elèg nagy màr hohy mafa döntsön mint egy újszülött...
2014. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Hat a csoda csak addig tartott...azota ujra ejjeli bagoly lett a kicsikem. En meg egy zombi
2014. dec. 24. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!