Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális a védőnő részéről?...

Ez normális a védőnő részéről? Többi lent

Figyelt kérdés
6 hónaposan elvittem dokihoz oltásra, ott azt mondta a védőnő hogy majd csak 1 éves korában kell vinnem legközelebb oltásra, és majd meglátogat minket..Na most kb. annyira látogat azóta,mint én őt, tehát semennnyire, és 10 nap múlva már 9 hónapos a fiam. B*szik ránk, nem jön, hogy tanácsokat adjon, hogy nézze, ellenőrizze, minden rendben van-e a babával. Ez normális,hogy nem jár?
2014. dec. 9. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Hozzám egyáltalán nem jött, még szülés előtt sem. Nem is hiányzott, megvoltunk nélküle is. Az oltásokra, tanácsadásokra persze elvittem a gyerekeket.
2014. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát de akkor miért mondta,hogy majd jönni fog havonta? akkor ha sz*rik jönni, ne mondja már, hogy fog jönni..
2014. dec. 9. 13:40
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. A baba 6 hetes koráig minimum hetente, onnantól 1 éves korig minimum havonta, utána 2 éves korig minimum kéthavonta köteles lenne kijárni hozzátok függetlenül attól, hogy te hányszor viszed a dokihoz oltásra.
2014. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nálunk újszülöttként volt kb 3 szor, azóta se hír, se hamva, a féléves hosszmérésre mondta csak, hogy vigyem be..
2014. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
A 6 hetesen, 6 hónaposan, 1 és 2 évesen látta a lányunkat, plusz egyszer felhívtam, akkor mondta, hogy szívesen eljön, 9 hónapos volt a lányunk. Jött is, adott tanácsot, de ennyi. Ha akarsz valamit, hívd fel, ha nem, akkor meg nem mindegy?
2014. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja, a lányunk 6 hetes koráig hetente jött.
2014. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális dolog. De olyan védőnő hiány van, hogy két-három körzetet helyettesítenek és egyszerűen nem jut idejük a "nagyobb" babákhoz kimenni. legalábbis nálunk így van. Lehet, hogy mikor megígérte a havi látogatást még nem tudta, hogy nem fog tudni menni, de legalább felhívhatna...
2014. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Tudod te hány családja van? Rengeteg, nekünk van olyan, akinek csak a várandósa 25, emellett meg még a többi korosztály és adminisztráció.


Na, a szeretnéd, hogy menjen, hívd fel, sok védőnő a fejéből nem lát ki, annyi dolga van. Nem csak ülünk ám az irodában, meg boltolunk napközben.

2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Hivatalosan úgy kellene eljárniuk, ahogy a 3. leírta. A valóság, hogy nagyon túlterheltek. Szerintem nyaggasd, ha úgy érzed, hogy valami nem megfelelő számotokra. Sajnos ez van :(
2014. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

végülis... nekem nem hiányzott soha :D

én rákérdeztem, hogy miért nem jön, születése után jött ki, majd én vittem a státuszokra és ennyi...

azt mondta minden rendben van nálunk, rengeteg baba tartozik hozzá és sok problémás család. hozzájuk mennie kell gyakran, hozzánk nem, mert jó helyen van a pici.


szóval megértem és mivel nem hiányzik, nem is háborgok :) ha valami volt, felhívtam, nagyon kedves volt a telefonban. most elment szülni, az orvos egyedül csinálja a státuszt, mert nincs új védőnő fél éve! ez van, ebben az országban minden szarul működik

2014. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!