Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a védőnő szerintetek?

Normális ez a védőnő szerintetek?

Figyelt kérdés

18 hónapos lesz a kislányom, ma délelőtt itt volt a védőnő nálunk. Kislányom szobájában szokás szerint ki voltak pakolva a játékok, erre ő el kezdte mondani a kislányomnak hogy gyerünk kiscsillag pakoljál össze, hogy néz ki a szobád, minden játék elővan?? Mondtam neki hogy közösen szoktunk összepakolni, erre rám förmedt, hogy mi az hogy közösen, hagyjam csak rá a kicsire hogy egyedül pakoljon. Szinte kilöködött a szobából hogy majd ő elpakoltat vele, és én ne nyúljak a játékokhoz (teszem hozzá a kislányom még javában játszott). Elővolt az ugráló teknősbékája is meg a hintaló, amit egyedül el se bír rakni a gyerek, és azt akarta hogy azt is tegye el a helyére. Meg közölte velem hogyha a gyerek nem akar elpakolni akkor fogjam meg a játékait és vigyem fel vagy a padlásra vagy a pincébe vigyem le, és ha majd nem lesz mivel játszania akkor észhez tér hogy össze kell pakolnia. Én mondtam neki hogy alig másfél éves a kislány, nem várom még el hogy teljesen egyedül pakoljon maga után, jó hogy nem porszívózzon is fel... Közösen pakolunk és mindig segít nekem, de csak hajtotta a magáét, hogy ez nem jó így, el kényeztetett gyerek lesz belőle, stb...

Mit szóltok? Én azt hittem kihajítom a lakásból!


2014. márc. 26. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

egyrészt csak segíteni akar, másrészt 1.5 éves gyereknek nekem is korainak tűnik erőltetni a rendrakást, de végül is lehet hogy érdemes már most rászoktatni.

De nem kellene neked nevelési tanácsokat adnia elvégre nem azért van....nem kellene beleszólnia, de biztos hogy csak segíteni akart...még ebben a korban is jár ki a védőnő? azt reméltem csak az első pár hétben

2014. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Simán hülye. És ismered a mondást, a hülye mindig okoskodik :)
2014. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad,hülye!A lányom 2,5 éves,és már most van nála az,hogy mindent szépen vissza tud pakolni a helyére.De noszogatni azért még kell.18 hónaposan én még ezt nem várnám el,egyenlőre a közös elpakolás szerintem jó megoldás,látja,gyakorolja...
2014. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, szerintem azzal is szoktatom a rendrakásra, hogyha azt mondom hogy gyere és közösen pakolunk. De amilyen hangnemben beszélt egyébként, nem tudom hogy engedhet meg ilyet egy védőnő magának. A kislányom csak állt és nézett, majdnem sírt.

EGyébként hozzánk 3 havonta jár ki, mióta betöltötte az 1 évet.

2014. márc. 26. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
én megkérdezném: kedveském, van gyereke? ... na, azt nevelje, ne az enyémet, mert nem az a dolga ... ha meg azt mondja, hogy: de az is dolga, akkor kérd tőle, hogy hol van ez leszabályozva, mutassa meg, addig meg kuss van
2014. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú de elküldeném melegebb éghajlatra...ha segíteni akar ha nem, a te lakásodban, a te nevelésedbe ne szóljon bele, még csak nem is rokon..kihajítottam volna..
2014. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lehet kipenderítettem volna...az egy dolog, ha elmondja a véleményét, na de hogy az én gyerekemmel ezt nem játszotta volna el, az is biztos. Nevelje a saját gyerekét, neked max. javaslatot, vagy tanácsot adhat, aztán jó napot!
2014. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy másban normális a védőnő, akkor nem kell vele foglalkozni. Lehet, hogy csak rossz napja volt, vagy vele nem foglalkoztak előző éjszaka :D
2014. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!