Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért riad fel álmából lányom,...

Miért riad fel álmából lányom, és kezd keserves és vígasztalhatatlan sírásba?

Figyelt kérdés

Eddig fürcsi után szépen elaludt max 21 óráig, de az utóbbi 2 hétben alig tudom elaltatni. Keservesen sír, ok nélkül, mert evett, fürdött, tiszta, pocak nem fáj,viszont álmos nagyon, mégsem alszik.

Ha meg nagynehezen elaltatom, akkor alszik fél -egy órát, és keservesen felsír, mint aki rosszat álmodik. És van, hogy 2-3 alkalommal is vissza kell altatni.

Borzalmas, már nehezen bírom , nem tudom, mit tehetnék vele, vagy mit teszek rosszul...


2008. aug. 16. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad mennyi idős, mert a korától is függ, hogy miért sírhat. Milyen idős?
2008. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nyolv hetes és ő is magát ébreszti fel, de csak háton... mert valahogy megriad a kis kezével csap egyet, és megijjeszti önmagát. Nem lehet hogy hasonló a szitu? Mi csak hason alszunk mindig mindenütt akár babakocsi akármi.. kivéve a bébihordó.. :) érdekes is volna.. :)
2008. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lányom 9 hetes.

És én is pont ezért altatom hason, hogy ne kapálozzón és ne ébredjen arra fel.

De ha kézben altatom, akkor is ez van, hogy elalszik, és mozgás nélkül egyszercsak felriad és visít. PEdig nem történt semmi, ami felriasztaná...

2008. aug. 17. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyémnak a hasa miatt volt ugyanez!Majd kinövi, mondják azok akik nincsennek vele napi 24 órát!Most kevés(4-5 kávéskanállal) kamilla teét adok neki evés előtt és jobb lett, nyugodtabb.
2008. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!