Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mit jelent, hogy 4/7...

Az mit jelent, hogy 4/7 apgarral született az iker B magzat? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl jó érték. 10/10 a maximum, ha minden rendben van születéskor. Az első érték az 1 perces a második az 5 perces. 5 életjelenséget pontoznak ilyenkor: légzés, szívműködés, izomtónus, bőrszín, reflex/ingerlékenység
2014. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz
2014. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 4 es ertek rossz (10bol 4 et kapott) a 7 es jobb valamivel..
2014. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem túl jó, de lehetne rosszabb is. Születéskor éleszteni kellett. Gondolom lélegeztetésre szorul, de reméljük nem lesz semmi gond!

A második babának általában rosszabbak az értékei és veszélyeztetettebb az első időszakban is.

Hányadik hétre születtek? Az A magzat milyen Apgart kapott?

2014. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amint lehet DÉVÉNY TORNÁRA vinni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!annyit mondasz, hogy ezzel az apgárral született, nem kérdeznek semmit és kezelik. ez nagyon fontos! vidd el!
2014. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az én zárójelentésem 1990-ből. 24 éves vagyok.
2014. ápr. 5. 15:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hszeket. Ikertesóm nem tudom milyennel született és azt se tudom hogy voltam-e dévény tornán. Leszívás maszkos lélegeztetés után sírtam fel. Rövid időn belül rendeződött az állapotom. Ez van a zárójelentésemen.
2014. ápr. 5. 15:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez alapján amit írtam érdemes oda figyelnem valamire most felnőtt koromban vagy ha idáig gond nélkül megúsztam, akkor minden rendben?
2014. ápr. 5. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már felnőtt vagy, akkor nincs ennek már jelentősége. Ez az érték arra utalhat, hogy oxigénhiányos állapot lépett fel születésedkor. De csak az érték alapján biztos következtetéseket nem lehet levonni. Ha felnőttkorodra sem maradt vissza semmi probléma, izomtónusproblémák, tanulási nehezítettség, diszlexia...stb., akkor megúsztad a dolgot.
2014. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!