Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kell lekenni egy 1 éves...

Mivel kell lekenni egy 1 éves baba bőrét, hogy elmúljon a szúnyogcsípés és ne maradjon pöttyös a bőre? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Aloe First spray vagy zöld krém. FLP terjesztőtől tudsz hozzájutni.
2010. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Fenistilt vettem rá, bár nem vakarta, csak nagy dudor lett és nem akart elmúlni. 5,5 hós a babám. Nem tudom az az elektromos milyen lehet, a Média Markt-ban láttam már, de nem ismerem.
2010. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmit, nem viszket nneki, ezért nem vakarja ki, úhgyhoy magától elmúlik

16 hós

Miért kel annak okvetlenül gyorsan elmúlni, nem értem?

2010. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertárban a Fenistilt nem ajánlották, mert 3 éves kor alatt nem használható. Én rázókeveréket vettem neki, egy másik kismama ajánlotta. 380 Ft-ba került egy üveg.
2010. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Rázókeveréket(Zinci aquosa) újszülötteknél, csecsemőknél, kisdedeknél arcon, orron, mellen nem lehet alkalmazni

2010. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rossz volt a link

előző

[link]

2010. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apis homeopátiás golyók,csípés után 3db.Nálunk bejött,nem viszket nekik annyira.
2010. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvosunk pénteken az 1éves státuszvizsgálatkor mondta, hogy elösször betadinnal törölgessem le,majd fehér rázókeverékkel(amit bárányhimlőre használnak)kenjem be.
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve 5 évesen volt fiam bárányhimlős és már akkor azt mondta doki, hogy a rázókeverék nem jó, főleg bárányhimlőre
2010. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!