Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adományoznék sok dolgot de...

Adományoznék sok dolgot de hogyan?

Figyelt kérdés
van rengeteg babakajám(hipp babatea,bébiétel)és kis ruháim amiket szívesen odaadnék,csak parázom,h nem jut el ha leadom :)és én mindenképp azt akarom h ne válogassák át meg ilyenek,hanem a gyerekek kapják...védőnő,karitász,vöröskereszt nem...akkor hogyan oldjam meg h meg is kapja rászoruló?sajnos/szerencsére nem ismerek kisbabás nagyon szeény családot!37hkm
2014. dec. 15. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én először a védőnőnek adtam, majd az ő gyerekén láttam viszont. Majd megismertem a falut, ahol páromék, szülei, rokonai laknak. Borzasztó állapotok vannak. Nem hogy ruhára, tüzelőre, ételre nem telik. Én ottani családoknak adtam. Ha esetleg származnak rokonaid kis falvakból, ott érdemes személyesen odaadni.
2014. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én is pici faluban lakok de itt tényleg nem jellemző ez(500 lelkes falu pedig)hát tényleg nem tudom,nem akarok én hülye lenni,de nem bizom a segélyszervezetekben-a védőnőnk meg...pfffffff
2014. dec. 15. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz, ha senkiben se bízol... Mi is szervezünk gyüjtést, alapítvány vagyunk és elhiheted, hogy minden a szegény családoknak megy.
2014. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
NEM NE ÉRTS FÉLRE...DE ALAPITVÁNYBAN PONT AMIATT NEM BÍZOM MERT ALAPÍTVÁNYNÁL DOLGOZIK ANYA ÉS Ő MESÉLTE H MIK FOLYNAK LE(BOCSI DOLGOZOTT,MÁR OTTHAGYTA...PONT EMIATT)
2014. dec. 15. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
vidd be esetleg egy csecsemőotthonba, ott örülni fognak neki :)
2014. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
anyaotthonba vinném
2014. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
www.szivesseg.net
2014. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek megnézem az oldalt
2014. dec. 16. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:

szia


nekem múltkor irt egy hölgy,hogy,ha van lehetőség,küldjek bébiétlelt a súlyosan sérült babájának,akit örökbe fogadtak.ha irsz egy privit(ill,ha szeretnéd)-elküldöm az elérhetőségét

2014. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia azota találtam a szivesség.neten egy szimpatikus anyukát (amit az előző kedves válaszoló irt ott)...de köszönöm szépen!
2014. dec. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!