Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr Farkas Eszter Lenke ( xi....

Dr Farkas Eszter Lenke ( xi. Kerület) Keveház utcai rendelő. Mi a vélemény a doktornőről?

Figyelt kérdés
gyerekorvos

2014. dec. 16. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Fazakas doktornore gondolsz veletlul? Nekunk o az orvosunk, en nagyon kedvelem. Nagy tudasu, felelossegteljes es lelkiismeretes orvos, egyertelmuen ajanlani tudom!
2014. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fazakas drnő nagyon jó orvos. Nem csak a tankönyvből gyógyít és ad tanácsot, mert 4 gyermekes családanya. Sosem néz le senkit. Közvetlen. Csak jót tudok róla írni.
2014. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat Fazakasra gondoltam...Kérdésem.hogy nála mennyi a várakozásiidő?Lehet-e hozzá időpontot kérni?
2014. dec. 17. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egészséges rendelésre van időpontos rendszer, amikor a kötelező oltásokat adja és a státuszok vannak.

A betegrendelés érkezési sorrendben történik.

Lefizetni nem lehet semmi ügyben, nem az a zsebre dolgozós, sőt kifejezetten szerény és szegény doktornő.

A várakozási idő a betegek számától függ.

Hétfőn és pénteken oltári sokan szoktak lenni, akkor 2 óra, szerdán, csütörtökön 5-30-60 perc, mert akkor kevesebben vannak. Kedden meg úgy átlagban 1 órát mondanék. Nyáron nyilván kevesebb, de ősszel-télen mindig sokan vannak! Amúgy is népszerű doktornő, ezért van ennyi betege.

2014. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyaron kb kong a varo az uressegtol, de osztol tavaszig allandoan dugig van, en legalab is ezt tapasztaltam. Idopontot kerni sajnos nem lehet, de telefonon lehet hivni, en volt, hogy bizonytalan voltam azt illetoen, hogy bevigyem-e az alig taknyos babamat hozza, felhivtam rendelesi idoben es kedvesen kikerdezett a tunetekrol, aztan azt mondta, hogy inkabb ne vigyem be hozza, mert ez csak egy enyhe virusos nyavalya, a varo meg tele van lazas, kohogos gyerekekkel. Lediktalta a szedheto keszitmenyeket, es mondta, hogy ha nem javulna a gyerkoc, akkor megis ranezne par nap mulva.
2014. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!