Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Lehet, hogy lenyelt...

SOS! Lehet, hogy lenyelt valamit? Valaki segítseten, nagyon félek.

Figyelt kérdés
Nappaliban játszott a 9 hós babám, mindig cumi van a szájában, így nem nagyon rak semmit a szájába. Most is így volt, de gondolom kiköpte, én meg bent voltam a szobában,hallottam köhög,futottam, benyúltam a szájába, semmi. Utána még köhögött párat, meg mosolygott, hívtam a védőnőt mondta, hogy ha még köhög vigyem el a sürgősségire. De nem volt semmi apró dolog ott,ahol játszott. EGyedül a wifi, meg a router van ott, és a wifin van ilyen kis natenna, arra gondoltam azt kapta be, és túl mélyre vette, az válthatta ki a köhögést..apró dolog semmi nem volt a közelben..De még is nagyon félek hogy mit szedhetett elő akárhonnan és ehette meg. Mit figyeljek rajta? Mikor vigyem el? Valami bíztatót,segítséget kérlek írjatok
2014. dec. 17. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem sípol a tüdeje, nem lázasodik be, akkor nincs probléma, mert akkor ha a szájába is vett valamit, lenyelte.
2014. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán félrenyelte a nyálát és azért köhögött... ha nem volt semmi a közelébe akkor nem volt mit lenyelnie ne izgulj :) max ha fájlalja a hasát akkor vinném orvoshoz amúgy nem... hisz a torkán nem akadt meg, meg már nem fullad.. de én akkor is a nyálára tippelek :)
2014. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy a nyála...végem van!

ELVILEG nem volt semmi,amit lenyelhetett volna, aztán gyakorlatilag mit halászott elő valahonnan, arról fogalmam sincs.. :(

2014. dec. 17. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h lenyelt volna vmit. Az en lanyom neha az ujjat dugja olyan melyre, h kohog tole.
2014. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a nyálát nyelte félre. Ha azóta semmi baja, vidáman játszik, akkor felesleges izgulni.
2014. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám végig, hogy lehetett-e ott a közelében fémpénz, mágnes, üvegszilánk stb... ilyen veszélyesebb dolgok. Ha nem, márpedig nem volt, mert írod hogy nem volt ott elvileg semmi, akkor max egy szöszt nyelhetett le, attól meg baja nem lesz. Ha bármilyen apró tárgyat nyelt mégis le, ami amúgy önmagában nem veszélyes, akkor nem lehet baj mert majd kijön. Amúgy tényleg félre nyelhette a nyálát is, vagy lehetett az antenna amit írtál.

Ha utána még nem köhögött nagyon sokáig, nem fuldoklott stb... akkor nincs baj, nyugodj meg.

2014. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok!
2014. dec. 17. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem tetted: négykézlábra állni és úgy átnézni a szobát, mi az amit megkaparinthat. Borzasztó leleményes tud lenni egy 9 hónapos is. De miért van mindig cumi a szájában?
2014. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert imádja a cumit. Ha valaki kiveszi a szájából hisztizni kezd, kitépi az ember kezéből és morogva visszarakja a szájába :D nagyon kis vicces
2014. dec. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!