Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett hogy készültök a...

Baba mellett hogy készültök a valentin napra?

Figyelt kérdés

nem vagyok az a vásároljuk fel az összes szívecskés kacatot típusú. kedvenc vacsiját megcsinálom az tuti, de kellene valami még. csini fehérnemű volt már. nehéz...

valaki készül valamivel?


2010. febr. 2. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát én 16 évesen is megmosolyogtam a pasimat, mikor jött valentinnapon egy rózsával.... Eröltetett.
2010. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a párhahuzat aranyos :)

szerintem egy férj semminek nem örül jobban, mint egy kis együttlétnek a vacsi után :) azt tedd esetleg kicsit különlegessé

2010. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi szunk egy pohár bort, amikor a babót lefektettük, és együtt leszünk összebújva. Nagy jelentősége nincs számunkra ennek az ünnepnek.
2010. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sehogy.nem ünnepeljük,és remélem a párom se költ idén se semmi ilyenre.minek,de ezt mi már az elején megbeszéltük.Amúgy mi sűrűn szoktuk csinálni,hogy miután csend lett a lakásba,egy pezsit ki bontunk és dumcsizunk egy jót.ezt kb 2 hetente megcsináljuk.de ehhez nem kell valentín nap.
2010. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

én sem a vásárlásról beszélek. nem erről szól.

köszi azért mindenkinek

2010. febr. 2. 20:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Családi ebéd lesz, mert akkor lesz kisfiam 1 éves, amúgy meg elszoktunk menni pizzázni és ennyi.
2010. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs kire bíznom a lányomat, így marad a gyerekkel valentinozás.... vagyis az sem, mert nem tartjuk. Este baba fürcsi, etetés, apa elaltatja, én meg leülök fejni. Mire befejezem kb. éjjel fél1 van. Ekkor gyorsan bezuhanok az ágyba, mert a lányom hajnalban ébred szopizni. Úgyhogy ugyanolyan nap ez is, mint a többi....
2010. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!