Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaly júliusban szült anyukák...

Tavaly júliusban szült anyukák, készültök a szülinapra? Mivel lepitek meg babátokat? (nem csak júliusiak, máskor szült anyukák is írjanak)

Figyelt kérdés

Júli 27-én lesz egy éves kislányom, de már nagyon tervezem a születésnapját...tökéleteset akarok:D Ő az első babám. 20 ember lesz ott a szülinapi bulin, aznap tartjuk, ahogy megszületett, fele társaság gyerek, ő lesz a legfiatalabb.

Ti hogy szervezitek a bulit? Én úgy tervezem, hogy mindent étteremből rendelek, mert friss kaját szeretnénk, viszont a születésnapján nem azt akarom hajtogatni egész nap, hogy ne haragudj, de anya nem ér rá, mert főznie kell. A tortát egy családtag készíti, de azt hiszem kap egy cukrázdait is, sok lesz a gyerek, nem lesz elég egy torta:D Egyszerű kaját szeretnénk, amit mindenki megeszik. Főleg a gyerekek miatt. Közben kamerázunk, fényképezünk és szeretnék egy 3-5 perces filmet addig összeállítani kislányunkról, amit megnézünk a bulin. (az igazság az, hogy szinte mindenki először fogja látni a kislányunkat, mert külföldön élünk és most megyünk először haza vele. Ezért is a kis film). Ajándékot még nem tudom mit veszünk neki, mert utána vissza kell repülnünk és szeretnénk magunkkal hozni. Születésnapja előtt pár nappal megyünk, addigra mindenki látni fogja előzőleg. De amúgy se félek, hogy idegenkedni fog, mert nagyon barátságos, életvidám, mosolygós baba, senkitől se szokott félni, ha rögtön nem is mosolyog az új arcoknak, 2 perc után haver mindenki:D Ráadásul imád a középpontban lenni:D Ti mit terveztek?


2011. jún. 15. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

huh de izgin hangzik:)Fiam októberben lesz 1 éves, még nem tudom konkrétan milyen bulija lesz, de az bizti, hogy muffinokat fogok neki és a vendégeknek sütni:)ja és persze kidíszítem:)

Húgomék külföldön laknak, ha jönnek szeptemberben, akkor előre hozzuk a bulit:)

2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sima családi összejövetel volt mindig a gyerekek szülinapja, nem csináltunk nagy hajcihőt.

Ez szerintem családi ünnep.

2011. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
július 4-én lesz 1 éves a fiam. Sütök neki egy tortát, amit a vele és a férjemmel elfogyasztott ebéd után felvágunk neki. (a menü a fiam kedvence lesz) Egy kis képeskönyvet tervezünk még neki ajándékba venni, a torta és az együtt töltött idő mellé, bár neki szerintem ez utóbbi még a legfontosabb. a rokonoknak, barátoknak jó előre elmondtuk, hogy nem várunk drága ajándékot és nem csinálunk felhajtást ne is készüljenek úgy, de ha valaki délután vagy másnap átjön hozzánk azt szívesen látjuk egy kávéval, üdítővel, tortaszelettel megkínáljuk. Nem akartam ünneprontó lenni, én nem látom értelmét a nagy felhajtásnak, de végül is a ti helyzetetek annyiban más, hogy először érkeztek haza vele. Néhány napja készíttetem én is egy fotókönyvet az első év legszebb pillanataiból, ez nekünk ajándék, és ami az ünnep fontos része még, az a hálaadás vasárnap a templomban. Mi ezt tervezzük.
2011. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Júni 27.-én lesz a lányom 1.szülinapja 15-18 ember lesz.Kertiparty,malacpöri,lufik,buborékfújók,medencézés,hintázás.Saját készítésű totra.Labdavár:)(ez egy nagy felfújható vár,amibe vettünk 500 kis gumilabdát!)


Csaj jóóóóóóó idő legyen!!!!!!!!!

2011. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Július 12-én lesz 1 éves a fiam. Aznap itthon köszöntjük, lesz torta-én sütöm, sok-sok lufi, színes felírat. A férjem családjában összecsoportosítják az ünnepeket és együtt tartják, így a hétvégére tervezzük a "nagyobb" összejövetelt a nyaralóba, de szerintem kb ua. leszünk:)) Szűk család: mamák, papa, keresztszülők, uncsitesók, dédi, nagynénik.

Ez a pár perces film jó ötlet:)

Még nem tudom mit fog kapni, mindene megvan. Most volt keresztelője, ott közel 40 voltunk, jó sok ajándékot kapott.

2011. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nálunk is összegyűl a tágabb család, mert nekem is akkor van a szülinapom, torta bizti lesz, ajándékok is, de részletekkel még nem foglalkoztam mert aug.ban lesz az esküvőnk:D és az is eléggé lefoglal. na akkor meg az apuci szülinapja lesz, ugyhogy tele vagyunk ünnepekkel:D
2011. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma egy éves a ksilányunk, de csak jovohéten unnepeljuk a szulinapját mert az apukája sajnos elutazott, kulonben apucinak is épp ma van a szulinapja :), 15-en leszunk kb. lesznek lufik, grillezunk és lesz torta méghozzá dupla, mivel a férjemnek is éppen 15.ei mint a kislányunk. úgy gondoltam jo otlet , hogy lesz kozos tortájuk :)
2011. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez végülis egy üdvözlő buli is egyben, és ez hogy úgy mondjam, szinte a szűk család:D Apukám, nővérem és párja (ha épp otthon lesz, mert ő is külföldön dolgozik), unokahúgaim (2 lány), öcsém, húgom, párom anyukája, apukája, nagymamája, keresztanyja (anyukájának a testvére) és párja, és akik már kevésbé szűk család az az anyósom keresztanyja, aki minden családi ünnepségen ott van, plusz még valószínű, hogy meghívom apu (számomra) új barátnőjét és 3 fiát. Az utóbbi 4 vendég még nem biztos. Persze, ha otthon laknánk, akkor valszeg úgy lenne, hogy aznap megünnepelnénk 3-asban, és hétvégén, vagy a rákövetkező hétvégén ugyanígy összeülnénk, mert igénylik a családtagok a gyerekek születésnapjának megünneplését. Nálunk ez hagyomány, a születésnap mindig nagy buli nálunk:D

Tök jó, hogy olyanok is írtak, akiknek szintén júliusban lesz az első születésnapja a csemetéjüknek:D

Az első születésnap az első gyerekkel, meg még jó néhány évig mi szülők jobban várjuk az ilyen eseményeket, mint a gyerekek:D

Persze a legfontosabb, hogy velelegyünk. Egy kicsit mondjuk tartok tőle, hogy túl sok lesz ez neki, a nagy tömeg meg zsibongás:D de természetesen nem egy reggeltől estig mulatást tervezek. 12-14 óra között lenne az ebéd, max előtte egy órával megérkeznek a vendégek, és 5-6 órakor már szétszéledünk:D

2011. jún. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!